Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztikirálynő? Mit lehet...

Hisztikirálynő? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről lenne szó, eléggé maga alatt van mostanában. 27 éves, jó munkája van, nagyon szép, érdekes és szórakoztató személyiség, de mégsem elégedett az életével. Van egy olyan lakása, amilyen nekem sosem lesz talán, kocsija stb. Durván ki szokott borulni, olyankor csapkod, sír, meg ordítozik. Engem hív, elmegyek, de nem tudok vele mit kezdeni, nem nyugszik meg. Egyre többször fordul ez elő mostanában és eleinte átöleltem, meg dumáltam neki arról, hogy pont neki nem kéne elégedetlenkednie, mert jó élete van, szép, stb, aztán olyat mondott, hogy fogjam be, meg hogy nem hisz nekem, csak elfogult vagyok vele kapcsolatban. Én merőben különbözöm tőle, fiús lány vagyok, laza életfelfogással és nem szoktam hisztizni, meg nem is tudom, hogy kell egy hisztiző nővel bánni. Megtettem, amit kell, éreztettem vele, hogy én szeretem, meg beszélhet velem a gondjairól, de eleve elutasító és egy idő után én is belefáradok a dologba. Olyanokat csinál mostanában, hogy beteget jelent, nem megy be dolgozni és otthon borozik egyedül. Én féltem őt, de igazából néha megijesztenek ezek a kitörései. Hogy viszonyuljak ehhez a dologhoz szerintetek? Mit tehetnék még?

29/L


2010. aug. 9. 19:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom,hogy ezt kell írnom,de a legjobb,ha elkerülöd.

Tipikus energiavámpír.

Valószínű mentális problémái is akadnak szép számmal,de te nem vagy szakember.

2010. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

És külföldre önerőből ment ki (értsd:diákhitel+napi 8 óra munka, mint pl nálam és én ki se mentem) vagy a s.gge alá rakták? :D (bátorkodom ezt a szófordulatot használni, :D jellel együtt)


Az a nagy helyzet, hogyha életedben nem szenvedtél meg semmiért, akkor egy idő után nem is tudsz majd megbecsülni semmit... aztán jön a depresszió, meg a pánikbetegség és az alvászavar...


A napi borozás meg egyenes út az alkoholizmushoz... Nagy sz*rban lesz, ha így folytatja...

2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Ösztöndíjas volt, de nyilván valamennyivel segítették, viszont ez most nem is lényeg, ő nem egy elkényeztetett ember, csak érzékeny. Arra gondoltam, hogy többet kéne ránéznem, de így is mindennap beszélünk, meg minden második este akarja, hogy elmenjek hozzá.
2010. aug. 9. 20:37
 24/42 anonim ***** válasza:
37%

Hát, az se normális, hogy minden este felhív magához. Törölték a válaszomat, de azért leírom még egyszer:

Ha átöleled, kezdd el simogatni, csókold meg, nyald ki és okozz neki boldog perceket:) :D

2010. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg keresd meg a szüleit és hívd fel a figyelmüket a bajra.
2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is doki kéne a barátnődnek, mert biztosan több áll a viselkedése hátterében, mint, mondjuk, szimpla fáradtság.
2010. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én olyan lány vagyok,akiről azt mondják,hogy "Neki bejött az élet" és általában az emberek szerint nálam minden jó,mert a sikereimet látják,a külsőmre is odafigyelek.De én is valami olyasmit szoktam mondani,hogy a család meg a párkapcsolat nem olyan fontos. Néha én is kiakadok így,ahogy a barátnőd.Kívülről úgy tűnik,hogy hülyeségeken.De tényleg az van,amit mondanak a többiek,még ha bunkó stílusban is írják,szükség van a párkapcsolatra.A barátnőd úgy tűnik mindenhol sikeres,csak ezen a területen várat még magára a megoldás.Engem is zavar.
2010. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerintem biztosan nagyon értelmes lány,nem hiszem,hogy orvoshoz kellene vinned,rosszabb lenne.Párkapcsolat teljesen megváltoztatja az embert, meg fog nyugodni.
2010. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Köszi, talán van benne valami. De én nem tudok neki pasit találni, meg nem is akarok, sőt, ahogy a megnyilvánulásai mutatják ilyen téren, ő sem akar magának találni, pedig minden adottsága megvan hozzá. Én nem tudok rá vigyázni a nap 24 órájában, pedig elvárná. Így is tök kiakad, ha nem érek rá akkor, amikor hív. Egyik este épp dolgom volt és nem tudtam hozzá elmenni, aztán ilyen sírva hívott, hogy magára hagytam és hogy engem szeret a legjobban, de még én is teszek rá. Aztán elmentem hozzá, mert azt hittem, hogy valami komoly baja van, de kiderült, hogy nem is történt semmi, csak látni akart. Ilyeneket csinál és nem tudom rendesen kezelni a helyzetet.
2010. aug. 9. 21:10
 30/42 anonim ***** válasza:

Ki kellene deríteni az okot.

DE! Nekem is szoktak ilyen "rohamaim" lenni. Olyankor egyszerűen kiborulok, hogy nincs mellettem senki, én nem lehetek boldog, nem tudok magammal mit kezdeni.

Lehet hasonló az övé is. Írtad, hogy nincs kapcsolata, lehet jó lenne pedig. Egyedül lakik? Mert akkor ez is lehet a baj, hogy sokat van egyedül. Néha nem ártana elmennie szórakozni, ha ott kicsit felszabadulna, szerintem jobban érezné magát. Olyan ez, mint az önsajnálat, de mégsem, mert tényleg rossz.

2010. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!