Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztikirálynő? Mit lehet...

Hisztikirálynő? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről lenne szó, eléggé maga alatt van mostanában. 27 éves, jó munkája van, nagyon szép, érdekes és szórakoztató személyiség, de mégsem elégedett az életével. Van egy olyan lakása, amilyen nekem sosem lesz talán, kocsija stb. Durván ki szokott borulni, olyankor csapkod, sír, meg ordítozik. Engem hív, elmegyek, de nem tudok vele mit kezdeni, nem nyugszik meg. Egyre többször fordul ez elő mostanában és eleinte átöleltem, meg dumáltam neki arról, hogy pont neki nem kéne elégedetlenkednie, mert jó élete van, szép, stb, aztán olyat mondott, hogy fogjam be, meg hogy nem hisz nekem, csak elfogult vagyok vele kapcsolatban. Én merőben különbözöm tőle, fiús lány vagyok, laza életfelfogással és nem szoktam hisztizni, meg nem is tudom, hogy kell egy hisztiző nővel bánni. Megtettem, amit kell, éreztettem vele, hogy én szeretem, meg beszélhet velem a gondjairól, de eleve elutasító és egy idő után én is belefáradok a dologba. Olyanokat csinál mostanában, hogy beteget jelent, nem megy be dolgozni és otthon borozik egyedül. Én féltem őt, de igazából néha megijesztenek ezek a kitörései. Hogy viszonyuljak ehhez a dologhoz szerintetek? Mit tehetnék még?

29/L


2010. aug. 9. 19:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ismerősek ezek a "jelek" ez a viselkedés. bárki-bármit mond, szerintem magányos egy kicsit mert nincsen párja. hiába "nem kötődő" típus meg függetlenség meg szex és new york azért mégis csak lassan 30 fölött lesz, szóval egy igazi pasi kellene oda, aztán máris nem lenne depressziós. lenne kivel veszekedni meg lehetne kit szekálni, idegesíteni :D hidd el máris jobban lenne :D
2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de 5 perce kaptam tőle egy sms-t, hogy aludjak nála, mert nincs kedve egyedül lennie az ágyában. Erre mit lehet mondani?
2010. aug. 9. 22:32
 33/42 anonim ***** válasza:

Hívd fel és mond meg neki,hogy amíg nem hajlandó elkezdeni egy terápiát,számodra megszünik létezni.

A következő lépése az lesz,hogy miatta szakítsd meg a családoddal,barátaiddal a kapcsolataidat...

Azonkívűl hívd fel a háziorvosát/szüleit elég sürgőssen segítségre szorul.De ezt te nem tudod megadni neki.

A jóindulat részedről ebben az esetben,csak rosszabb helyzetet okoz.

2010. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Na,nekem van több verzióm is:

-azért szenved ennyire,mert rá jött,hogy leszbikus és szerelmes beléd

magányos(de nem ez a baj,szerintem)

-mindent a segge alá raktak,nem küzdött meg semmiért sem,így nemis értékeli,szenved jó dolgában(volt egy ilyen barátnőm,elképesztő volt ő is,mikor rájött a hopp!)

-már annyira független, és különc akar lenni,hogy már kínjában már nem tud mit kitalálni

Hát ennyi!

2010. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Ja,és ez a barátnőm annyira ki akart sajátítani magának,hogy még a barátomnak is neki ment,mikor feljött hozzánk(nála béreltem szobát).....na,az volt az utolsó csepp a pohárban...azóta nem láttam....
2010. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélni, ha felhozom a témát, elkezd kiabálni velem, hogy "úgysem érteném". 2 napja nem beszéltünk, aggódom érte.
2010. aug. 12. 14:08
 37/42 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem szerelmes beléd és nem tudja ezt a helyzetet kezelni. Előbb ezt gondold át és utána újra beszélj vele!
2010. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Ez elég abszurd
2010. aug. 12. 14:39
 39/42 anonim ***** válasza:
Írj neki, hogy adsz pár napot amíg lrendezi ezt. Ha kell neki a barátságod s hogy mindennap mellete légy akkor mondja el mi baja mert így csak te is szenvdsz s lefáradsz. Addig ne kapcsold be a mobilod neki. Pihenj kicsit legalább te. Addigra talán lenyugszik, de ha nem te is jobban tudsz együttérezni vele ha nemvagy padló alatt. Hülyeség amit ír, ha kellesz neki akkor ne jöjjön azzal a dumával, hogy "úgyse értenéd"! Nem vagy te plüssállat, hogy bevágjon a sarokba mert kelleni kellesz s ne menj el de annyira mégse, hogy normálisan beszéljen.
2010. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmes beléd, keverve egy kis mániás depresszióval.


Én hasonlót éltem át, mint ez a lány.

2010. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!