Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztikirálynő? Mit lehet...

Hisztikirálynő? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről lenne szó, eléggé maga alatt van mostanában. 27 éves, jó munkája van, nagyon szép, érdekes és szórakoztató személyiség, de mégsem elégedett az életével. Van egy olyan lakása, amilyen nekem sosem lesz talán, kocsija stb. Durván ki szokott borulni, olyankor csapkod, sír, meg ordítozik. Engem hív, elmegyek, de nem tudok vele mit kezdeni, nem nyugszik meg. Egyre többször fordul ez elő mostanában és eleinte átöleltem, meg dumáltam neki arról, hogy pont neki nem kéne elégedetlenkednie, mert jó élete van, szép, stb, aztán olyat mondott, hogy fogjam be, meg hogy nem hisz nekem, csak elfogult vagyok vele kapcsolatban. Én merőben különbözöm tőle, fiús lány vagyok, laza életfelfogással és nem szoktam hisztizni, meg nem is tudom, hogy kell egy hisztiző nővel bánni. Megtettem, amit kell, éreztettem vele, hogy én szeretem, meg beszélhet velem a gondjairól, de eleve elutasító és egy idő után én is belefáradok a dologba. Olyanokat csinál mostanában, hogy beteget jelent, nem megy be dolgozni és otthon borozik egyedül. Én féltem őt, de igazából néha megijesztenek ezek a kitörései. Hogy viszonyuljak ehhez a dologhoz szerintetek? Mit tehetnék még?

29/L


2010. aug. 9. 19:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%
Pszihológus.
2010. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem inkább megkéne kérdezni tőle, mi pontosan a baja.

Mert azt mondod megvan mindene. Akkor szerintem belsőleg lehet valami probléma. Pszichológust én is ajánlanék.

2010. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Az ember előbb-utóbb belefárad a saját hülyeségeibe. Talán neki is meg kell élni a poklot, hogy élvezze az egyszeri életörömöket. Sok sok mindenben ott van a boldogság, csak nem látja meg az ember.

Légy határozott vele szemben, mondd el neki mit látsz kívülállóként, vagy csupán készíts róla egy felvételt, mutasd meg nyugodtabb pillanatában. Jobb ötletem nincs. :) 29/N

2010. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell deríteni az okot és meg kell szüntetni.
2010. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy lehet nem ide tartozik, de saját maga szerezte meg az életben a dolgokat, vagy mindent a s.gge alá raktak? Mert ha utóbbi akkor nem sok mindent lehet vele már kezdeni :D Nem mind1, amúgy sztem az 1. válaszoló sem mondott nagy hülyeséget,
2010. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
De azt mondja, hogy nincs semmi oka ennek, csak nem jó a közérzete. Elég durván nem lehet jó, ha ennyire kiborul, hogy sikít, meg dobál mindent, ami a kezébe kerül.
2010. aug. 9. 19:55
 7/42 anonim ***** válasza:
67%
Az elsővel egyetértek.
2010. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem nem írtad, hogy lenne párkapcsolata. nekem az e sejtésem, hogy nincs is. és azt is sejtem, hogy "nem ártana" neki, vagyis rohadt nagy szüksége lenne egy férfira. de lehet hülyeség, de szerintem ez lehet...

22f

2010. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is pasi kéne neki ... van párja? lehet, hogy mostanra már családot szeretett vna,szerető férjet, gyerek(ek)et de nincs , és kiborult ... csak egy tipp
2010. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
87%
Lehet,hogy tévedek,de ezek a tünetek mániás depresszióra utalnak.Gyógyszeresen kezelhető.Pszichiáter segítene.
2010. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!