Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy szünet van kéne...

Most hogy szünet van kéne erre figyelnem?

Figyelt kérdés

Ezen a héten szünet volt, nem menten koliba így nem is borotváltam le a lábam. Persze borostásodik, nő a szőr és apám megjegyezte miért nem szedem le? Persze azt nekem muszáj látnom ahogy ő alsónadrágban járkál, az nem zavarja?

Térdig érő nadrágban járok és hosszúszárú zokni van rajtam, annyira nem is látszik, hogy szőrös a lábam. Vagy még itthon is 3 naponta kéne borotválkoznom?


2020. okt. 31. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindneki maga dönti el borotválkozik-e.

Én pl. Mindig ha borostás mindegy hol vagyok, leszedem. Te ezek alapján a társadalmi nyomás miatt szeded le, hiszen téged nem zavar. Apukának valószínűleg hozzá érti az alap higeniához. Ha így tetszik hagyd ha nem tetszik szedd le.

2020. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Gyantával jobban jársz. Amúgy nem, semmi köze hozzá, pihenj csak a szünetben.
2020. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Úgy borotvalkozz ahogy neked jól esik nekem a párom sem szól meg ha nem szedem le a labamat 😂 nyilván ha jeti lennek akkor szólna de amúgy meg ő sem várja el hogy két naponta leszedjem..
2020. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám észre se venné még a strandon se. Szólj neki legközelebb te is, ha 2 napos borosta van a fején.
2020. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Apad egy p.cs.

Ahogy te jol erzed magad mindig ugy cselekedj. Ha naponta 2x borotvalod ,illetve ha 6 havonta az is a TE dolgod!!!

2020. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Fiú vagy, vagy lány?


Mi köze a testi higiénének ahhoz, hogy szünet van, vagy nincs?

Fürödni, fogat mosni sem szoktál?

2020. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miert számít hogy fiu vagy lány kedves 6-os ?
2020. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De persze, mert itthon vagyok fürdeni se szoktam, hobbiból meg gyűjtöm a legyeket🤦‍♀️


Gyantáztatni is szoktam, de inkább a kezemen használtam. Nyílván nem jetiszőr hosszúságút hagyok meg, ha meg már engem is zavar a szőr (pl a koliban) akkor hosszúnadrágot veszek fel.

Örülök, hogy más is egyetért velem és nem csak a barátnőim, akik szintén hasonlóan fejezték ki magukat.

2020. okt. 31. 23:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De lehetsz jeti is, apádnak ebben a témában kuss van.
2020. nov. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!