Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki nem szereti,...

Van más is, aki nem szereti, ha a családtagjai hozzáérnek? Ez mennyire fura?

Figyelt kérdés
Azzal nincs bajom, ha idegenek hozzám érnek, mondjuk indokolatlanul kicsit furcsa számomra, de elviselem. Illetve az unokahúgaim érintését imádom, a nagyszüleimtől sem zavar, de a közvetlen családtagjaimtól (anyukám, apukám és a 2 tesóimtól) egyszerűen rosszul esik, ha akár véletlenül is hozzám érnek. Szülinapkor/karácsonykor sem adunk egymásnak puszit, se egy ölelés, semmi. Nem tudom miért alakult nálunk ez így ki, mert egyébként jóban vagyunk. Egy barátnőm látta minap, hogy anyukám beszélgetés közben majdnem hozzám ért és elhúzódottam, kicsit össze is rezzentem és azt mondta ez nem normális, bizarr volt neki kívülről látni. Sosem vertek vagy bántottak, mondjuk nem is babusgattak minket, de komolyan nem értem miért nem érünk egymáshoz, és ha valahogy mégis akkor miért ennyire láthatóan kellemetlen számunkra. Mindannyian így vagyunk egymással. Szerintetek miért lehet ez?
2020. okt. 31. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy írtad idegen dolog ez nektek, de ha ez megfelel a családnak hát hajrá.
2020. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Ezt szoktátok meg és titeket is ehhez szoktattak kicsi korotoktól. Számotokra ez a normális.
2020. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok az ölelgetős és tapizós fajta. Utálom ha férjemen kívül bárki hozzám ér. Pedig engem se vertek vagy bántottak soha.

Ahány ember, annyi szokás.

2020. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Senkitől sem bírom, még a családtagoktól sem. Undort érzek és fizikai rosszullétet, ha megérint akárki is.

Ha idegenektől bírod, akkor szerencséd van, csak a családodtól undorodsz :D Azon javíthatsz, ha minél kevesebbszer vagy velük.

2020. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!