Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hibàztatnak valami komoly...

Hibàztatnak valami komoly dologért, amiről nem te tehetsz? Fordultàl màr el emiatt csalàdtagtól?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 07:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi infóból nem lehet semmit mondani, elehet nagyon is jogos, meg lehet teljese jogtalan is.

Írd le, mi történt, ki hibáztat érte, illetve milyen családtagról van szó!

2020. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Mire gondolsz?

Mi a komoly?

Csaladunkban ilyenek voltak: megcsalas tonkrement hazassagban. Megis a megcsalot hibaztattak csak es kizarolag, bar senki nem latott bele a kapcsolatukba.

Veteles, amit egy csaladtag lehetetlen viselkedese, a miatta alo stresszeles okozott. (Ott a csladtag szerint o nem hibas. Csk hat kozben meg igen. De ezt is kivulrol nem lehet megitelni.)

2020. okt. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%

2-es: a példáid igen rosszak:

A megcsalásért KIZÁRÓLAG a megcsaló a felelös. HA egy kapcsolat nem müködik, akkor ki lehet belöle lépni, de sunyin megcsalni a másikat, az kifejezetten gerinctelen viselkedés!

Vetélést sem okoz a stresszelés, ugyanis ha ez igaz lenne, akkor háborús helyeken senkinek nem születhetne gyereke, amíg nem stabilak a körülmények!

2020. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
3-as, nagyon buta és tájékozatlan vagy.
2020. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

2es neked aztán van fogalmad bármiről is...

Látszik hogy se megcsalásban se vetélésben nem volt részed(nekem se hálisten)de attól hogy nem éled át ezeket te hogy jösz ahoz hogy bármi vélemenyt alkoss eről?

Hogy honnajd veszem hogy nem volt ilyenben részed?Ha lett volna nem így írnál a dolgokról..Inkáb az ilyen ostoba,primitív hozzászolásodat tarsd meg magadnak.

Kérdező meg lehetne picit konkrétabb mer igy senki se tud segiteni

2020. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Azért azt tisztázzuk, hogy egészséges terhességet csak a küretkanál szakít meg. Hiába okol bárki bármit. Ez sajnos így van :(
2020. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hogy hibáztattak, de emiatt nem fordultam el. Elengedtem a dolgot. Akkor is a családom.
2020. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Akkor is a családom.. ... grat
2020. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánt gyerek voltam, a legnagyobb hibám az volt, hogy mire anyám észrevette, hogy terhes már nem tudott abortuszra menni, szóval egész gyerekkoromban bántalmaztak emiatt. Én elengedtem az egész családot, 15 éve nem tartom velük a kapcsolatot és egyáltalán nem hiányoznak.
2020. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

8-as grat???? Azért, mert egyszer előfordult, hogy az egyik családtagom rosszul ítélte meg a helyzetet, és nem megfelelően reagált, már tagadjam meg??? Meg sem fordult a fejemben.

Emellett nyilván volt sok pozítív dolog is vele kapcsolatban, de nem ez volt a kérdés.


Inkább annak grat, aki egy hiba miatt megtagadja a családját, és elvágja a visszafelé vezető utat. Tudni kell néha túllépni a dolgokon.


Akit nem szeret a családja, az más téma.

2020. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!