Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tekintitek csaladtagn...

Mennyire tekintitek csaladtagnak a fiatok/lanyotok (komoly) baratnojet/baratjat?

Figyelt kérdés

A parom csaladja abszolut elfogadott...2 eve vagyunk egyutt. egymas szulinapjat, nevnapjat meg nem nagyon unnepeltuk kozosen ("anyoset", "aposet") de minden nagyobb unnepen ottvagyok en is, hivnak engem is (keresztelo,, eskuvo, elsoaldozas)...a rokonokat is ismerem legtobbjuket tegezem, es nagyon jol esik, hogy ilyen a hozzaallasuk, mert valoban szeretem a paromat es jol esik a szeretetuk...nagymamam viszont csak haborog ezen a dolgon, hogy miert visznek magukkal az unnepekre, mier igy, miert ugy...hiszen "nem vagyok senkije" a paromnak...szo szerint hulyenek neznek emiatt...ez rosszul esik...egyebkent 2 eve vagyunk egyutt, es az eljegyzes is szobakerult mar...

19-L


2009. szept. 13. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk régen az én és testvéreim barátai, ma a gyerekeim barátai/barátnői az első pillanattól (mármint a bemutatástól) kezdve meg voltak hívva mindenhová. Nálunk ez így volt természetes.
2009. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

A kérdésed első felében leírtakkal abszolút egyetértek. Mikor bejött a képbe a 'drága nagyi', noh, ott már fintorogtam :)

Én is hasonlóképp vagyok (22 évesen, majdnem 2 éve együtt) és velem is hasonlóképp bánnak, így mennek az ünnepek is, és szintén jólesik a szeretetük. Ez így normális!

Egyébként fordítva, a barátoddal hogy bánik a te családod? Csak, hogy kölcsönösen ilyen jól működik-e?

2009. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

a volt barátommal 3 évet voltunk együtt,mikor egyszer akkor voltunk majdnem 1 évesek náluk vitatkoztunk vmin,és kicsit hagosabban kiabáltam vele. erre az anyja kiakadt,és közölte h takarodjak a lakásból,meg h mit képzelek magamról. Akkor mondtam neki mert ugy volt h nem lesz folytatás,h nem is jövünk,de milyen érdekes h nálunk a az exem mindent megtehet,és elmentem. persze sikerült meg beszélni a problémát,és kibültünk,de az anyja nem negdett fel hozzájuk még egy pohár vizért sem :S

nagyrészt miatta lett vége 2 évvel késöbb a kapcsolatunknak. mert itthon is mindig gond volt belőle h sokat van itt barátom,perszemert hozzájuk nem mehettük,pénzünk beülni vhova meg nem nagyon volt...

2009. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Én is így vagyok a mostani párommal,bár nem volt nehz dolgom a csald betörésnél mert már születésemtől ismerjük egymást és mindig is jó volt a viszonyunk:)

Amikor össze jöttünk sok év barátság után lett igazán szoros ez a kapcsolat,nagyon szeretem Nyu-t és Pu-t,olyanok mint a második szüleim:)Most pedig,hogy útban az unoka,hát nagy a szerelem a család minden tagja között:D

2009. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Hozzánk is mindeg elhozták a gyerekeim a barátaikat.Családtagkén csak akkor kezeltük őket,ha komoly volt a kapcsolatuk.

De éln us kiakadnék azon,hogy egy vendég veszekedne,vagy kiabálna a párjával.A vitákat kettesben kell tisztázni!Vendégségben a legnagyobb neveletlenség ordítozni.Megsérti a házigazdát és a többi vendéget is.

2009. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat! :)

21:04

igen egyebkent, nalunk is ott van a parom ilyen, hasonlo esemenyeken. kivetel azon amit nagymamam szervez, hogy ne legyen haboruskodas, meg amugy is kinos lenne...(erdekes mert egyebkent nagyon aranyos, melegszivu nagymamam van...)

21:16

itt szo sincs veszekedesrol (marmint nalunk)

egyebkent egyetertek. en egyszer veszekedtem a parommal az o szuleinel, nem hangosan de az anyukaja meghallotta, hat borzasztoan szegyelltem magam

2009. szept. 13. 21:18
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

21.04 vagyok,aki veszekedett a párjával...

én csak azt nem értem meg,h az anyja tudta h nálunk milyen cirkuszt csinált volt párom mikor veszekedtünk,mert megmondtam akkor neki h érdekes h a fiacskájának nálunk mindent lehet,nincs tisztelettel az én anyámra(tényleg nem volt soxor),és eljöttem ideges voltam. MIkor kibékültünk,akkor elnézést kértem az anyjától a viselkedésemért mikor találkoztunk,és ő vissza üzente h nemérdekli ki a fia cafkája de többet nem mehetk hozzájuk. Anya a párom viselkedése ellenére,természetesnek vette h pl. karácsonykor egyik nap meghívja kajálni közös családi vacxsorára,a volt anyósomnak ez eszébe se jutott. elég gáz volt... meg olyanokat mondott páromnak h én miylen bunkó vagyok,mert nem kszönök neki,könyörögm én nem láttam őt akkor, őmiért nem köszönt rám amikor látott. e mikor anyuval mentünk,boltba és összefutottun vele,mind a ketten köszöntünk neki,ő meg ránk néz és elfordítja a fejét :S

az én anyám megértette h néha vannak hullámvölgyeink,és nem akadt ennyire ki ha hangosan veszekedtünk egyszer.kétszer

2009. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

21;29

koszi, ertheto

2009. szept. 13. 21:32
 9/17 anonim válasza:
Amikor egy kapcsolat tényleg komolyabb lesz, akkor természetes...De én azt nem bírom, amikor valakinek havonta más kapcsolata van, és mindenhová viszik... Bár a környezetemben olyan is történt, hogy egy lány együtt volt a barátjával egy éve és elvitték nyaralni a srácot is EGYIPTOMBA!!! Aztán a srác a nyaralás után hagyta el a lányt... Ez érdekes, ezt már azért ne..
2009. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

21:50

persze, azt, ha valakinek allandoan mas "parja" van termeszetesen nem helyeslem, de ugy gondolom, 2 ev az eleg bizonyitek, foleg mert ismernek minket...:)

2009. szept. 13. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!