Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám?

Miért ilyen anyukám?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és van egy 4 éves húgom, akire sajnos más nem tud vigyázni, csak én. Apának muszáj külföldön dolgoznia, ő sosincs itthon. Anya is dolgozik, meg a bátyám is. Kitakarítom az egész házat, megfőzök, vigyázok a hugomra, és anya mégsem enged el sehova sem. Csak nem tudom, hogy miért. Mit kéne még csinálnom, hogy elengedjen mondjuk barátnőzni, diszkóba, stb..???
2010. aug. 9. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amit az előttem szólók írtak, azokat javasolnám én is (kivéve a hamupipőkés). DE ha minden kötél szakad, van egy vészmegoldás is (én megtettem, amikor már nem volt más megoldás): megszökni. Tudom, nagyon rossz ötlet, de akkor csak hozzászoknak meg rájönnek, hogy nem lez bajod, vagy pont azért engednek el inkább, mert nem akarják, hogy megszökj. Utána már normális keretek között valószínű el fognak engedni. De enyhébb megoldásnak ajánlom, hogy a barátnőd menjen oda hozzátok, és kérjen ki téged. Ha nem enged, akkor a barátnő anyukája is telefonálhat. Az már más kérdés, hogy utána esetleg ti buliba mentek... De ha pl. van egy nagy kétajtós szekrény fiúbarátod, akkor vele csak elengednének bulizni, mert ő meg tudna védeni, nem? Remélem, nem borzalmasak az ötleteim...
2010. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Tudod mit? Én nem kérdeznék semmit.

Elmennék otthonról, hogy szia, anya. 10-kor jövök.

Aztán mondjon amit akar. Elszaladnék gyorsan.

2010. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Szökj el! Hamupipőke is így kezdte!
2010. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm az ilyen "anyákat", akik a másik gyereküknek szülnek gyereket. Könnyű a más "F...l verni a csalánt. Anyuci nevelje a gyerekét, te meg majd neveled a magadét, ha lesz. Nyugodtan mondd meg neki, és ne engedj. A kicsit add le a szömszédba, aztán menj el, mert "édesanyád" csak kihasznál. Miért nem viszi óvodába a gyereket? Más anya a házimunkát is elvégzi, nem sóz mindent a gyerekére.
2010. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok :) Hát..kipróbálok 1-2 jótanácsot, hátha bevállik :D

Szurkoljatok :)

2010. aug. 10. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!