Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyukám?

Miért ilyen anyukám?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és van egy 4 éves húgom, akire sajnos más nem tud vigyázni, csak én. Apának muszáj külföldön dolgoznia, ő sosincs itthon. Anya is dolgozik, meg a bátyám is. Kitakarítom az egész házat, megfőzök, vigyázok a hugomra, és anya mégsem enged el sehova sem. Csak nem tudom, hogy miért. Mit kéne még csinálnom, hogy elengedjen mondjuk barátnőzni, diszkóba, stb..???
2010. aug. 9. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni tőle, hogy miért nem enged el. Szerintem az első lépésnek megteszi.
2010. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kérdezgettem már tőle, de igazából normális választ nem tud adni rá.. Attól fél, hogy ha elmegyek csavarogni, akkor majd nem fogok vigyázni a hugomra? Vagy nem értem..
2010. aug. 9. 15:26
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Még mindig nem értem miért vállalnak egyes emberek több gyereket, ha nem tudják nevelni Őket. Jelen esetben a kisebbet.

Szerintem mondd meg Édesanyádnak szépen, türelmesen(tudom BAROMI NEHÉZ ilyenkor türelmesnek lenni) hogy jó lenne ha a sulin, háztartáson, gyereknevelésen kívül szórakozhatnál is. Mondd meg nem a Te gyereked, de ettől független szívesen vigyázol rá cserébe annyit kérsz hetente 4 órára hétvégén elmehessél ahova Te akarsz. Beszélj Édesapáddal is, hogy 16 évesen Ők se gyereket neveltek. Vagy, igen? Akkor sajnos nincs mit tenni, azt kapod amit Ők kapták anno. Mert a szülők valamiért ilyenek, megmagyarázhatatlan dolog ez, én se értettem a szüleim miért voltak olyanok amilyenek.

2010. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged félt...pedig már elég nagy vagy ahhoz,hogy elmenj buliba.
2010. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor csak par orara kene elengednie, h szokja meg.Szoval ne egybol diszkoba akarj menni, hanem mondjuk baratnozni 1-2 orat, aztan csinalj rendszert belole.En igy szoktattam meg az apamat, aki sehova sem akart engedni.Mondjuk neki kellett vagy 2 ev amig hozza szokott.
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha ahhoz elég idősnek és érettnek tart, hogy háztartást vezess és gyereket nevelj, akkor ahhoz is elég nagy vagy már, hogy szórakozz.
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

15:31!

Így van!

2010. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
15:31 nagyon helyesen irja. Ezt mondd neki. Ha vitatozik, azt is tedd hozza, hogy o szulte a gyereket, nem te, igy te nem vagy koteles napi 24 oraban rendelkezesere allni. Nagyon sajnallak, mert nincs gyerekkorod es ezzel talan meg azt is eleri, hogy soha az eletben ne akarj gyereket. Ha semmi sem hasznal, mutasd meg neki a valaszokat, hogy eszbe kapjon. 16 evesen, testverkent nem neked kellene a hugodat nevelni allandoan. Nekem is van kisgyerekem, felnottkent is nagyon nehez nevelni, es milyen anyakepe lesz a kicsinek? Minek kellett 3-dik gyerek neki, ha sosincs vele?
2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert félt és szeret, de ettől el kéne téged engednie bulizni, gondolom nem 2 napra mennél el hirtelen.
2010. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

15:36 vagyok megent!

Ne lepődj meg, ha ez így megy tovább, hogy Neked mondja majd: Anya!

2010. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!