Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha apukám 10 év után...

Örülnél, ha apukám 10 év után felkeresne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

18 vagyok, sosem láttam az apámat. Eltiltotta tőlem a bíróság csúnya dolgokért, és meg sem próbált keresni.

Hiszek benne, hogy mindenki megváltozhat, szívesen találkoznék vele, pedig könnyen lehet, hogy nem lenne jó vége.


De! Szerintem ne babrálj ezzel a barátod tudta nélkül, hiszen ha a testvére tényleg tartja vele a kapcsolatot, akkor ő is megtehetné, ha akarná..

2010. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én itt mindenkivel teljesen egyetértek! Mindenképp először kérd meg meséljen az Apjáról! Csak így, hasadra ütsz módon ne kavarj be! Iszonyú, harag is lehet a dolog vége, igaz benne van az öröm, boldogság, egymásra találás(mint a filmekben...) esélye is, de ebben a kényes helyzetben a biztos utat választanám!
2010. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Örülnék neki, 13 éve nem láttam. Tartjuk a kapcsolatot, de ritkán és persze nem az nem olyan, mintha találkoznánk is. Én örülnék, ha most azt mondaná, hogy "Figyelj kislányom, repülőre ülök és meglátogatlak". Sok rossz dolgot tett és nem is tartom egy csodás embernek, de mégis csak az apám. Segítenék neki megváltozni, ha hagyná.

16L

2010. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy összeveszett az apjával, lehet hogy alkoholista és nem is szeretné látni.
2010. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem. Ha eddig nem volt rám kíváncsi, már ne is keressen. 27 vagyok, 2 éves koromban váltak el a szüleim, az öcsém még meg sem született. Azóta nem keresett bennünket, gyerektartartást sem fizetett. Nem haragszom rá, s mivel soha nem volt apánk nem is hiányzott soha. De nekem egyszerűen olyan lenne, mint egy idegen. Röviden: semmi kedvem találkozni vele. Az se érdekel, hogy él-e még egyáltalán.
2010. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!