Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, ha apukám 10 év után...

Örülnél, ha apukám 10 év után felkeresne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ezzel ne játssz, mert amekkora boldogságot okozol, akkora balhé is lehet belőle. Mindenképp konzultálj a pároddal, mert az is lehet, hogy ő szeretné rég felvenni vele a kapcsolatot, de ha kiderül, hogy apuka azóta egy suttyó paraszt lett, akkor hát.. :(

Ne ez legyen a fő attrakció :)

2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszélyes dolog. Amig nem puhatolod ki,mit szeretne a lelke mélyén, addig ne tedd. Lehet, hogy olyan sebeket szakitanál fel, amelyek végre behegedtek.Pontosabban kellene tudnunk, miért szakadtak el egymástól. Ha az az ok még mindig fennáll, talán jobb, ha nem próbálkozol.Egy válás és elköltözés még nem jelenti automatikusan egy kapcsolat megszakadását.
2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Így nem. Ez olyan beavatkozás az életünkbe, ami nem hoz jót egyik félnek sem. Sem apámnak, sem nekem. Ha valami kettőnkre tartozik, azt kettőnk közül valamelyikünknek kell kezdeményeznie. Ha harmadik fél lép be kéretlenül, az egyértelműen káros. (Sőt a harmadik fél járhat rosszul is egy ilyen próbálkozással.) Én óvlak az ötlettől. Ne tedd!
2010. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Párom testvére állítólag tartja vele a kapcsolatot.
2010. aug. 9. 14:11
 15/25 A kérdező kommentje:
Rendben. CSak azt hittem örülne, ha látná az apukáját.
2010. aug. 9. 14:13
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi apámmal 14 éves voltam amikor találkoztunk először.Barátnőmtől tudtam meg a suliba,hogy az apukám akit annak hittem nem az.volt is botrány mert anyu még várni akart mig elmondja.de talán jobb lett volna ha soha nem tudom meg.most 27 éves 2 gyerekes anyuka vok ,és a kissebbiket még nem is látta.Sőt engem se akart,és azt mondta anno,hogy nem tőle vok.Ugyhogy nem is tartomvele kapcsolatot,mert állandoan (amikor néha összefutottunk),anyukámat,meg a családomat szidta.Lehet nem ide tartozik,de jo volt kiirni magambol:)
2010. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én például lassan 15 éve nem láttam az anyámat.de ha nekem ilyen meglepetést csinálnának,hogy a szülinapomra elhozná az anyámat is,akkor irtó mérges lennék..Páros lábbal rúgnék ki mindenkit..Megvan az oka ha valaki ilyen sokáig nem tartja valakivel kapcsolatot..Inkább kérdezz rá,vagy csak kérd meg,hogy meséljen az apjáról..Ha úgy látod,hogy a bántás,és a harag szól belőle akkor a tervedet én hanyagolnám a helyedbe..
2010. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%
18 év után keresett fel előtte soha nem láttam. Inkább zavart voltam és rengeteg dolog kavargot a fejembe de nem örültem neki. Idővel visszont jobb lesz, megtanulsz majd együtt élni a gondolattal, hogy ennyi év után ismét érdeklődik utánad. Persze soha nem lesz a kapcsolatottok igazi apa gyereke kapcsolat.
2010. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom hogy nem is róllad van szó. Én nem ajánlom hogy most egy ilyen nagy lépést tegyél. A barátod nem biztos hogy örülne neki. Pontosan tudom milyen zavart és dühös az ember egy ilyen helyzetbe. Valószínüleg többet ártanál mint használnál ezzel.
2010. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

én nem javaslom, ez érzelmileg nagyon ingoványos terület. ez csak az amerikai filmekben mutat jól.

a joshi barátban megismerheted a dolog másik oldalát.


én 100 éve nem láttam az apámat (életben van, lelépett), nem lennék feldobva, ha vki odahozná. úgy érezném, hogy megfulladok tőle.

2010. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!