Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak én alkalmazkodjak? ...

Miért csak én alkalmazkodjak? (Idióta szülői szabalyok)

Figyelt kérdés

Most szünet van 6kor menni akartam ki de nem engedtek mert ők reggel mennek munkába.

Ne fürödjek 10kor es utan mert felébrednek, de ha én próbálok pihenni akkor lehet zörögni meg hangosan beszélni.

Meg a lepcson se kozlekedjek, mert zuhogok rajta, de a lepcso regi


2020. okt. 25. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Szokásos szülői gyűlölködő kérdés ez is. Ha nem tetszik költözzél el.
2020. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Mert munkába mennek. Ennyi.
2020. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De amikor nem mennek, akkor is
2020. okt. 25. 20:07
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor meg pihennek.
2020. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell tanulni alkalmozkodni és megérteni hogy miért kérik hogy legyél rájuk tekintettel. Erre tényleg nem lehet mit mondani, csak azt hogy majd megérted ha olyan helyzetben leszel mint ők. Simán ráfoghatjuk hogy idióta gyerek problémák.
2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Thispain ***** válasza:
31%
Nem kell alkalmazkodnod. Menyj ki, ha ki akarsz menni, és fürödj, ha szeretnél. Az első esetben hagysz egy üzenetet egy papíron, hogy a szüleid ne keressenek otthon, és tudják, hogy kb. hol vagy.
2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj, ez mindenhol így van szinte. Amint elköltözöl megjavul a kapcsolat, én is utáltam anyámat, amióta külön élünk már a legjobb barátnőm.

Vagy elköltözöl vagy nyelsz egy nagyot.

2020. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Majd ha lesz gyereked, te megengedheted neki, hogy rohangásszon a lépcsőn, meg hangoskodjon, te meg majd lábujjhegyen létezel, ha a naccsasszony alszik. DE, amíg a TE szüleid házában élsz, addig tartsd tiszteletben, hogy egy kis nyugit szeretnének.
2020. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Hány éves vagy?

Mi is dolgozunk, de 11-11:30-nál hamarabb nem fekszünk le. Nem hiszem, hogy ha fent is motozol, fürödsz stb , az akkora zajjal jár, hogy cirkuszt kell vágni belőle. Panelban meg hallja az ember az összes idióta minden mozdulatát egész éjjel...

2020. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Kommunikálj velük többet. Tényleg figyelj oda rájuk, próbáld beleelni magadat a helyükbe. Meg lehet érteni őket. Ha sikerül, arra is szánj időt, hogy nyugodtan, ordibalas nélkül megértesd velük a saját szempontjaidat is. Aztán még némi időraforditas, hogy megtaláljátok a kompromisszumot - és már vége is az őszi szunetnek. 😉
2020. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!