Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy akar tőlem valamit?

Lehet, hogy akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Mióta összeköltöztem a párommal,az egyik legjobb barátja állandóan nálunk lóg.A nap bármely szakaszában beugrik,olykor ebédre,vagy vacsorára is,vagy csak simán leül,és velünk tévézik,szóval elég otthonosan mozog nálunk. Ami nem baj,kedvelem őt,sokat szoktunk beszélgetni,meg hülyülni,tőlem szokott nőügyekben tanácsot kérni,meg ilyesmi. A pasim nem nézi ezt rossz szemmel,mert tudja,hogy mennyire érdekelnek az emberi kapcsolatok,és bárkivel elbeszélgetek róla. Csakhogy eddig a pasim nem dolgozott,így mikor jött ez a barát,ő is mindig itthon volt(én itthon dolgozom műkörmösként). Viszont,most talált munkát,és feltűnt,hogy a haverja mostanában olyankor jön,amikor a pasim nincs itthon. Ami azért érdekes,mert a párom vagy reggeltől késő délutánig dolgozik(ilyenkor általában dél körül jön a barát),vagy pedig délutántól másnap reggelig(ilyenkor este7-8 körül jön,és elég sokáig marad). Feltűnt,hogy másképp viselkedik mostanában velem a fickó. Méreget,néha van egy-két félreérthető beszólása,bókolgat,pedig eddig nem csinálta ezt. Tegnap előtt este is átjött(természetesen egyedül voltam),kibontottam egy üveg bort,és ketten megittuk.Kissé spiccesek voltunk. Jókat poénkodtunk,meg röhögtünk,és egyszer csak ÚÚÚgy bámult. Azt gondoltam,hogy ha még 5 másodpercig szótlanul nézünk egymásra,akkor tuti történik valami,így inkább lányos zavaromban felkeltem,hogy kidobjam az üveget,és mondtam neki,hogy késő van már és elálmosodtam(csak hogy hazamenjen).Egyre jobban azt gondolom,hogy akar tőlem valamit. Igazából nagyon jó pasi,és sajnos a párom és köztem eléggé ellaposodott a kapcsolat,de szeretem őt annyira,hogy nem csalnám meg. De azért ott az a kísértés. Most nem tudom mit csináljak,beszéljek erről a páromnak,hogy úgy tűnik nyomul rám a haverja,vagy csak én vagyok hülye félreértem az egészet,és inkább hallgassak??

27/N


2010. aug. 9. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:

necces,metr ha igaz is a dolog egy évek óta tartó barátságot szedhetsz szét... nem tudom mit csináélnék a helyedben.

Próbáld kerülni h kettesben legyetek. ha feljön hozzád amikor őűrod dolgozik,mond neki h dolgod van,jöjjön vissza akkr amikor a pasid is itthon van,és csinálj ugy mint aki épp indul vhova

2010. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném ezt a brátot,hogy mit akar tőlem.Ha azt mondja hogy semmit és továbbra is méreget akkor megkérném,hogy csak akkor jöjjön amikor a párom is otthon van.Ha össze akar veled jönni akkor mondjad neki hogy nem érdekel és a pároddal maradsz nem csalod meg.
2010. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezért nem akarom még említeni a páromnak,mert még ha tévedek is,akkor is egy régi barátság fog megszakadni miattam,és azt nem szertném. Én is úgy tekintettem már erre az emberre,mintha már az én barátom is lenne,és eddig nem is néztem rá úgy,mint egy férfire. De most már másképp nézek rá,és ez olyan rossz,valahol csalódtam benne.
2010. aug. 9. 10:51
 4/9 A kérdező kommentje:
viszont a bókjai meg néha tök jól esnek,és ezért rohadtul bűntudatom is van!
2010. aug. 9. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az a kegtisztábbh megkéred ezt a barátot h csörögjön mielött feljönne. ha a párod otthon van,akkor nyugodtan jöhet,ha nincs akkor kitalálod h most nem érsz rá. Ha meg váratlanul megjelenik,akkor te is gyorsan neki állsz szedelőzködni h neked dolgod van,rohansz,és sajnálkozva megkéred h legközelebb telefonáljon mielött ide jönne,akkor legalább nem teszi meg feleslegesen az utat hozzátok
2010. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt... Pont ugyanez. :)

Aztán egyszer a születésnapomat mentünk ünnepelni, természetesen a párommal, és a közös baráttal, és még elég sokan. Iszogattunk, már elég jól voltunk, ment a tánc, éneklés.., ülünk az asztalnál, és énekeltünk (inkább ordibáltunk :)), valami szerelemről szóló zene volt, és az a barát, a zene végén elkezdett kiabálni, hogy mennyire szeret, már régóta szerelmes belém... Mindenki csak pislogott, a párom azt hittem leüti hirtelen. De nem volt semmi, elmaradoztak a találkozások, és már csak ritkán beszélünk.

2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyedben elmondanam a paromnak. Azert a parod, meg akkor is, ha mostanaban laposabb is a kapcsolat. Ha a pasi most csak azert nyomul, mert teged akar, akkor annyira nem jo barat. Ha a szandekai tisztak lennenek, es teged akar, de tudja, hogy azzal fajdalmat okoz a baratjanak, akkor pont hogy nem jonne folyamatosan, ha pedig erzi, hogy hatassal van rad, akkor pedig csak ido kerdese, hogy olyan dolog tortenjen, amit esetleg nem gondolsz at... de a te dontesed...
2010. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel némi vaj most neked is van a füled mögött, ugyanis bevallottan tetszik neked ez a barát és jól esnek a bókjai is, elgondolkoznék a helyedben azon, hová vezethet ez az egész, ha nem vetsz határozottan véget a barát esetleges udvarlásának.


Neked kell dönteni, hogy a párodat szeretnéd-e megtartani, vagy flörtölgetsz a baráttal és viseled a következményeit.


Egy nő a gesztusaival, viselkedésével tud határozottan elutasító is lenni, de ha Te (akár nem tudatosan) különböző nem verbális jelekkel biztatod, akkor Ő közeledni fog, ha ez volt az eredeti szándéka.


Én a helyedben, ha azt szeretném, hogy a barát ne közeledjen, egyértelmű jelekkel a tudomására hoznám, nem akarok tőle semmit, sőt! Kimutatnám felé, hogy nagyon is zavaró, sértő a férjemre és rám nézve, hogy így viselkedik. Ha még ezek után se állítaná le magát, akkor már valóban szólni illik a barátodnak.


Viszont ha neked ez nem megy, mert tetszik a barát közeledése, akkor az már a Te felelősséged és nem segít rajta, hogy szólsz a barátodnak, csak egy csúnya veszekedés lesz belőle és nem biztos, hogy jól fogsz kijönni belőle.

2010. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondd a párodnak, hogy a barátja ekkor és ekkor jön. Meséld el a bókokat, amiket neked mond. És mondd rosszallóan, hogy nem tudod, hogy miért is van ez, meg hogy nem akarod félre érteni, de néha azért nem lehetetlen. Várd meg, hogy mit lép erre a párod. Ez így korrekt.
2010. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!