Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Én ezt nem értem!

Mit akar tőlem? Én ezt nem értem!

Figyelt kérdés

Párommal szakítottunk (1 év után) Jól indult, de aztán azt éreztem hogy elhanyagol, nem foglalkozik velem, csak szenvedtem mellette. És vártam, hogy talán olyan lesz mint az elején. De nem lett.

Szakításunk után párom megkeresett, hogy ne haragudjak rá, beismerni hogy minden az ő hibája, mindent elrontott. Őrülten hiányzok neki és szeretné ujrakezdeni.

Azt mondta azért volt ilyen, mert nem volt szerelmes belém. Ő ilyen típus, nem tud mást szeretni csak saját magát és mindent megbánt.

Miért jó ez neki? Ha egyszer nem szeret miért akar kibékülni velem? Én szeretem!


2011. jún. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan nins,hogy nem tud mást szeretni.Biztos tud,de ugy néz ki nem téged.

Gondolom szexre kellesz neki.

2011. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

27 éves. Fiatalon volt egy nagy csalódása. Azt mondta azóta nem volt szerelmes és nem is akar többet.

Saját magát jobban szereti bárki másnál és fél megnyílni, mert ugyis vége lesz.

2011. jún. 22. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
megszokás, társfüggőség...
2011. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Újra akar járni veled, szeret még!

De azelőtt amikor jártatok, nem tudta hogy mennyire fontos vagy neki és lehet, hogy most döbbent rá! Kellesz neki! Ha szeretted menny vissza hozzá, de feltételekkel..

2011. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

velem is pont ez a helyzet volt. nem figyelt rám, ha voltam az is jó volt ha nem az is, tehát minden mindegy volt neki. aztán amikor szakítottam mindig előbukkant pár hétre vagy napra rá, hogy hiányzok.

főleg a szex ami működött nálunk ezért is jöttünk össze újból és újból szakítás után.

de változni szerintem nem változnak akik ilyenek, max megtanulod kezelni a helyzetet vagy lelépsz és keresel olyat aki megadja a kellő figyelmet és szeretetet amire vágysz.

2011. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Azt mondta azért volt ilyen, mert nem volt szerelmes belém."

"Azt mondta azóta nem volt szerelmes és nem is akar többet."

Tehát téged sem szeretett, és most sem szeret. Csak számomra ennyire egyértelmű a dolog? Te ebben a kapcsolatban csak egy kellék voltál/ leszel. Te szereted őt, ő nem szeret téged. Tök felesleges ezt erőltetni, mert a jövőben sem fogod megkapni, amire vágysz (a szerelmet, ami egy év elteltével még javában kéne, h lángoljon jó esetben, és a törődést). Egy langyos kapcsolat esetleg lehet belőle, ahol egymás barátai meg szexpartnerei vagyok, de ennél nem több.

2011. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként kétlem,hogy ez úgy működik,hogy valaki akar/nem akar szerelmes lenni.

Ez jön magától,nem mi döntünk felőle.

Ha pedig nem figyel rád és semmibe vesz,nyilván tényleg nem szeret,hisz akit szeretünk azzal nem teszünk ilyet.

2011. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!