Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a barátomnak van...

Azt hiszem a barátomnak van egy gyereke! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arról van szó h láttam a barátom volt nőjét egy 2 éves kisfiúval sétálni,és az a gyerek egy az egyben úgy néz ki mint a barátom anno 2 éves korában!

Mi 1,5 éve vagyunk együtt,arról tudok h mikor azzal a másik csajjal szétmentek még egy darabig így összejártak,habár az exnek már uj barátja volt.

MOndtam barátomnak h nem gondolkodott el arról h nem e az övé a gyerek,mert kicsit számolgattunk és akár az övé is lehet!

Én nagyon furcsán érzem magam. Olyanokon jár az agyam h mi van ha a i gyerekünk is letagadná,vagy mi van ha lesz egy lányunk és késöbb véletlenül összejön azzala kisgyerekkel,aki lehet h a testvére.. Ilyen hülyeségek,tudom.

Párom azt mondja h ha az övé lenne akkor a csaj már rég jelentkezett volna. De tesóm ismeri a csajnaka pasiját,és az mondta h nem hiszi h az övé lenne a kisfiú de ugy szereti mint a sajátját.

nem tudom mit gondoljak most. Valaki volt hasonló szituban már?


2010. aug. 8. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Annak az esélye, hogy a lányotok azzal a fiúval jön össze, kisebb, mint a lottóötösé. Emiatt nem kell aggódnod.
2010. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

nekem a mostani fiúmnak van egy gyereke 2 hónapos, és a csaj felkereste a barátomat, hogy neveljék fel a gyereket:/

Azt hittem ott meghalok, hogy már gyereke is van :( de azóta túltettem magam rajt, és azóta ha úgyvan közösen vigyázunk a kicsire:)

2010. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

tudom,de akkor is oylan furcsa nekem ez az egész...

Barátom meg nem is foglalkozik vele. le szarja. Azt mondja ha az övé lenne akkor a csaj szólt volna. De érdekes h a csaj pasija is ugy gondolja h nem az övé,meg detto úgy néz ki mint a barátom mikor annyi idős volt mint most ez a gyerek

2010. aug. 8. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem feleslegesen agyalsz. A gyereket valószínűleg nem letagadja, hanem egyszerűen nem érdekli, hogy tőle van-e. A ti gyereketeket meg csak akkor lesz esélye "letagadni", ha mondjuk szakítás után még összejárogattok szexelni.

A lányotok meg nem fog összejönni azzal a kisfiúval. Főleg akkor nem, ha elmondod neki a sejtésed...

2010. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

tudom,h hülyeség ilyeneken agyalni..

nem értem h a csaj miért nem szólt a barátomnak h hahó lesz egy gyerekünk,vagy vmi

2010. aug. 8. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg, mert nem a barátodé a gyerek? Ilyen idösen rengeteg gyerek hasonlit idegenekre is, ismerösökre is, rokonokra is - ez csak a te fejedben jelent valamit, nem bizonyiék semmire. NEm értelek, ha nincs bajod a barátoddal, akkor keresel okot arra, hogy veszekedni tudj vele?
2010. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A csaj pasija is ugy gondolja h nem az övé,meg detto úgy néz ki mint a barátom mikor annyi idős volt mint most ez a gyerek. Meg mikor a csaj terhes lett akkor még így összejártaka barátommal,ugy h a csajnak megvolt a pasija
2010. aug. 21. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon érdekel, és van sok pénzed, fizesd be őket egy dns-vizsgálatra. Bár a csaj tutira jelentkezett volna, ha a párodé a gyerek, hiszen akkor egy csomó pénz jár neki + az új pasi keresete. Így meg csak az új pasi keresete van. Mindenképp úgy jön ki jobban, ha két f.aszitól jön a pénz. Ja, amúgy kétezerért ki lehet kérni a gyerek szül. anyakönyvi kivonatát abban az anyakönyvi hivatalban, ahol anyakönyvezték. Abban benn van az apa neve. Ha kérvényt írsz, és postán küldöd el a barátod nevében, nem kell igazolnod magad. Beírod az adatait, meg hogy kérvényezed, hogy adják ki a gyereked szül.anyakönyvi kivonatát, ráragasztasz egy kétezer forintos illetékbélyeget, aztán 8 nap múlva kiküldik.
2010. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó folyt.: de kérdezősködj utána, mert csak a szülőnek adják ki, idegennek nem.
2010. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
és nem kéne kideríteni hogy kié a gyerek? a hülye párodnak meg vállalnia kéne a felelősséget, a gyerek miatt!
2010. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!