Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem a barátomnak van...

Azt hiszem a barátomnak van egy gyereke! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Arról van szó h láttam a barátom volt nőjét egy 2 éves kisfiúval sétálni,és az a gyerek egy az egyben úgy néz ki mint a barátom anno 2 éves korában!

Mi 1,5 éve vagyunk együtt,arról tudok h mikor azzal a másik csajjal szétmentek még egy darabig így összejártak,habár az exnek már uj barátja volt.

MOndtam barátomnak h nem gondolkodott el arról h nem e az övé a gyerek,mert kicsit számolgattunk és akár az övé is lehet!

Én nagyon furcsán érzem magam. Olyanokon jár az agyam h mi van ha a i gyerekünk is letagadná,vagy mi van ha lesz egy lányunk és késöbb véletlenül összejön azzala kisgyerekkel,aki lehet h a testvére.. Ilyen hülyeségek,tudom.

Párom azt mondja h ha az övé lenne akkor a csaj már rég jelentkezett volna. De tesóm ismeri a csajnaka pasiját,és az mondta h nem hiszi h az övé lenne a kisfiú de ugy szereti mint a sajátját.

nem tudom mit gondoljak most. Valaki volt hasonló szituban már?


2010. aug. 8. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy fiúismerősöm, aki egy férjnél lévő csajba szeretett bele, aki terhes lett tőle. A csaj férje úgy tudja tőle van a gyerek, de az ismerősömé (csináltak tesztet). Szóval a nő megkérte rá hogy ne dúlja fel az életüket és ő beleegyezett. Amikor elmesélte 1 éves körüli lehetett a kislány és láttam rajta mennyire fáj neki, és hogy hogyan néz az én kislányomra. Nem hiszem hogy egy ilyen terhet egy életen keresztül lehet cipelni. Én azt tanácsoltam neki hogy gondolja át jól a dolgot és ha lépni akar akkor lépjen most mert utána már csak a gyerekének árt ha nem lép. Én léptem volna a helyében ő nem lépett.

Szóval érdekes titkokat hordoznak emberek. Szerintem egyátalán nem hülyeség amin agyalsz. Ha én lennék a helyedben biztosan meg akarnám tudni az igazat. A jövő sokféleképpen alakulhat, és sajnos nem kicsi az esély arra is hogy kiderüljön. (pl: már nem tudják hordozni magukban a titkot, vmilyen örökletes betegség folytán kiderül, kiköpött mása lesz a pasidnak stb...). Én is a tiszta vizet szeretem a pohárban.

2010. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

a barátomat abszolút nem érdekli,azt mondja ha az övé lenne a csaj szólt volna.

lehet h ha a pasija tudná tutira már az elejétől fogva h nem övé a gyerek,nem lenne a csajjal...


én mondtam barátomnak h beszéljena csajjal,mert ebből még a jövőben lehetnek gondok,nem? De ő nem akar,csak mondogatja h ha az övé lenne a csaj szólt volna

2010. aug. 21. 16:53
 13/13 anonim ***** válasza:
16:31-es: van emailje a barátodnak? írnék neki pár sort. a gyerek érdeke elsősorban, hogy tudja, ki az igazi apja. még nem késő helyesen cselekedni. és nézzen egy kicsit magába, hogy hogy képes lemondani a saját gyerekéről egy nő miatt.
2010. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!