Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok akinél van előző házassá...

Párok akinél van előző házasságból gyerek,hogy osztjátok be az időt a mindennapok során?

Figyelt kérdés

Közös gyerek nincs, csak páromnak egy az előző kapcsolatból.

Független ,elfogulatlan véleményeket szeretnék olvasni vagy más hogyan csinálja.



2020. okt. 18. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Amíg a párod is úgy látja, hogy jól kijössz a gyerekkel, és együtt normálisan, majdnem családként tudtok viselkedni, addig nehogy az legyen amit az ex mond. Nem lopod el a gyerek idejét egyáltalán. Ha csak nem az van, hogy láthatáskor a gyereket leültetitek tévézni, ti meg addig hancúroztok a másik szobában. De ezt erősen kétlem.
2020. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
Annó 3 hetente jártam apámmal hétvégére az új feleségéhez vidékre. Olyankor kirándultunk, főztünk, néha elmentünk vásárolni, a nagytakarítást nem oda időzítették. Vicces gondolat, hogy te ne legyél ott.
2020. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

#5 Kérdező!


Az ex nem tilthatja meg, hogy te is jelen legyél, különösen ha összeköltöztök. Nem is értem, hogy gondolja? Amikor az apánál a gyerek, akkor te menj panzióba, vagy az apa az utcán csavarogjon a gyerekkel és aludjanak egy padon?

Nem kell semmilyen vitába beleállni, kell kérni a bíróságon a láthatás megállapítását és ha azt akadályozza, lehet továbblépni és a gyámhatóságon jelenteni.

2020. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

De jó, hogy a lányom nem érdekli az apját...nem hiányozna ez a sok keverés.

Most költöztünk össze. Ha délelőttös vagyok, akkor párom viszi oviba és én megyek érte. Ha délutános vagyok, akkor délután ő megy érte. Ő 8-tól 4ig melózik otthonról.

Néha játszótér, kutyasétáltatás van amikor főznek nekem estére. Suliba már tervezi a párom, hogy ő kit fog vele tanulni.

Kéthetente anyám viszi, de van amikor egymástm utáni hétvégén is. Akkor ugye az a hétvége a milyénk.

Ha lányon velünk van, akkor túrázás, barátokkal sütögetés pl nyáron...ott is van, akinek van gyereke. Vagy elutazun valahova, nyáron kertészkedünk, medencézés, strand.

Délután párom is szépe elrendezi, vacsi, fürdés, játék, mese. Szeretik egymást.

N

2020. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk igazából úgy van, hogy egy héten kb 3 délután apa jön hozzánk,és elvisz minket vagy itthon van velünk amíg anya dolgozik(ez olyan 2től 5ig van, szerencsére rugalmasan a munka ideje). Hétvégén 2 hetente ott alszik nála az öcsém és akkor szombat déltől vasárnap délig együtt vannak. Én meg megyek hozzá általában vasárnap este és akkor ott vagyok sokáig vagy ott alszok. De szokott nekünk hozni mindig amikor jön hétközbe ebédet meg néha megyünk vacsizni vagy esetleg reggelizni.
2020. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

A gyerekek felett kizarolagos a felugyeletem, exferj 2hetente hetvegen lathatja oket, nagyon messze elunk, het kozben skypeolnak,es sokszor jon o is a mi varosunkba.

Amikor nala vannak, akkor o foglalkozik veluk (legyen az a sajat haza vagy a mi varosunk), amikor itthon vannak akkor en. Ezt mindkettonk uj parja elfogadta es partner benne. Bar az exferjem az akkori szeretojet vette el, aki miatt valtunk, en mindig halas voltam a csajnak h gondoskodott a lanyaimrol amikor ott voltak es nem ugy kezelte oket mint valami nehezito korulmenyek az o szerelmukben. Ugyanigy teljes körü apai "jogai" vannak a most mar ferjemnek hisz velunk elnek, o neveli oket tobbet. Ezt szerintem csak igy lehet csinalni ha azt szeretnenk h a gyerek ne seruljon. Az a 4ember partner kellene hogy legyen egy fontosabb cel erdekeben, ha mar igy alakult.

2020. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#14-es: miénk, bocs ...
2020. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Már szerelmesek voltunk, utána váltak el, szóval képben voltam bőven. Semmi probléma nincs a láthatással,rugalmas mindenki. Volt olyan,hogy nálunk laktak 2,5 hónapig a férjem gyerekei. Közösen karácsonyozunk, szülinapozunk. Nyaralni nem járunk együtt. Nekünk is van már gyerekünk, nincs ebből probléma. Tudom, valakinek ez hihetetlen, pedig fiatalabb is vagyok a férjem exénél bőven. Egyszerűen túllépett mindenki a kezdeti sérelmeken, de mindig az volt a cél, hogy a gyerekeket óvjuk. Én az első viharos fél évben ki is maradtam a sztoriból. ( mondjuk nem voltunk összeköltözve akkor még)

Én biztatom a férjem, hogy néha vigye el csak ő a gyerekeket külön programra, hogy legyenek csak vele is.

Ha együtt éltek,muszáj lesz az exnek elfogadni téged is. Üljetek le és beszéljetek meg,különben szörnyű életetek lesz!

2020. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ milyen az ex.Tolunk eleinte tiltotta és mindig úgy alakította ,hogy a gyerek ne tudjon jönni....Aztán azt mondta mindenkinek ,hogy a férjem nem megy a gyerekert...Amióta lett új párja heti 3 -4 napot is velünk van a gyerek ,már nem probléma 😀Ilyen ez🤷
2020. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!