Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok akinél van előző házassá...

Párok akinél van előző házasságból gyerek,hogy osztjátok be az időt a mindennapok során?

Figyelt kérdés

Közös gyerek nincs, csak páromnak egy az előző kapcsolatból.

Független ,elfogulatlan véleményeket szeretnék olvasni vagy más hogyan csinálja.



2020. okt. 18. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát az én drága biológiai apukám ezt úgy csinálta, hogy a válás után le sem szart engem, mintha többé nem is léteznék, csinált két gyereket, oszt jóvan!
2020. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván függ attól hogy mekkorák a gyerekek.

Az én páromnak 2 felnőtt gyereke van.

Egyikkel hetente - 2 hetente találkozik(találkozunk) 15 percre, másikkal meg 2-3 havonta 1-2 órára.

2020. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem jelentett soha gondot a férjem kisfia.

3 éves volt, amikor megismerkedtünk. Nem miattam váltak el, így a volt feleséggel sem volt gondunk egymással.

Minden második hétvégén én hoztam el az oviból, mert apja olyankor még dolgozott.

Tényleg családként funkcionáltunk, a programokat hozzáigazítottuk.

Sajnos 14 évesen kitelepültek az édesanyjával Amerikába, pedig a közben született kisfiamnak jó lett volna egy idősebb testvér itthon.

2020. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Ez nagy átlagban úgy van, hogy a különélő szülő (magyarul az apa) kb. le sem szarja a gyerekét, viszont az új macának az a havi 2 találkozás is szúrja a szemét. Nézd meg a 3. hozzászólást. Az új feleség szerint családként funkcionáltak azzal, hogy havi 4 napot töltött a gyerek az apjával. Én nem szeretnék így élni.
2020. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én ugymond az új pár vagyok. Az ex nem akarja engedni a gyereket,olyankor amikor én is ott vagyok,olyanokat mondott,hogy az a gyerek ideje és én ellopom meg ilyenek. Most meg úgy néz ki össze is költözünk aztán akkor végképp nem lehet ezt tartani amit az anyuka akar, nem is értem...

Klasszik láthatás nincs, a kéthetente hétvégei, mert párom katasztrofavédelmis és ugye ott nincs szabad hétvége. De szabadnapjain mindig elhozta a gyereket.

Mi az elég vagy sok ? Vagy lehet ilyet,hogy tényleg csak az apja legyen jelen?

2020. okt. 18. 19:36
 6/19 anonim válasza:
67%
Az én férjemnek is van egy fia mi neveljük mert az anyja nem gondoskodik róla, már 16. éve, jól megvagyunk, van két közös gyerekünk is egyik fiú másik lány ők is nagyon jól kijönnek egymással. A férjem felesége meghalt, i temettettük el mert a lányai nem törődtek vele. Meglepetésünkre a végrendeletben a férjem fiára hagyott minden vagyont, Ő az örökös. Férjem fia, nagyon meg van hatódva, hiszen az eltelt 16 évben nem is látták egymást, mégis teljes egyedüli örökös lett. Nem érdekes? hogy így alakultak a dolgai?
2020. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

"Az új feleség szerint családként funkcionáltak azzal, hogy havi 4 napot töltött a gyerek az apjával"


Azokon a napokon nyilván családként funkcionáltak, úgy értette. Miért, mit kellene tennie, elperelni a gyereket az anyjától?

Te elhagyott maca vagy, vagy apád cseszett rád?

2020. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Köszönöm 7-es a válaszod, magam sem tudtam volna ennél jobban megfogalmazni!

4-es vagyok

2020. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

8-hoz

Nem 4-es vagyok, hanem a 3-as!

2020. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Finomkodhatunk itt a fogalmazással, de havi 4 nap az lótúró egy szülő részéről. Nem tudom mi a jó megoldás, mert mindig normális családban éltem és élek. A válás egyszerűen szívás mindenkinek.
2020. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!