Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után szakított, mit tegyek?

3 év után szakított, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is, köszönöm annak, aki ír, nagyon kétségbe vagyok esve, egész nap csak sírok szinte:(

Szóval, a lényeg az, h sokszor vagyok olyan, hogy besértődöm dolgokon, de sokszor persze csak "hülyeségből", ez nem tetszik neki,persze érthető.Akkor, nem voltam túl társasági lény, inkbáb tvzzünk este, sokszor nem azt amit ő szeret, de persze nem nagyon szólt, nézte ő is,meg nem olyat, ami nem jó.

Tegnap voltunk bulizni, sajnos olyan cipellőben mentem, hogy hólyagos lett a lábam, plusz a körmöm is beszakadt egy helyen, mert rám tapostak, egyszóval nagyon kész voltam, táncolni nem bírtam, így mondta h menjünk haza, és közben h vége...Azért azt hozzá kell tennem, hgy picit ittam, nyavalyogtam neki meg a barátainak h menjünk már, mert 1 órája csak sétáltunk és semmi buli.Ha őiát iszok sokszor vagyok hisztis egyébként.Reggel még mindig ugyanez volt és még ma is...én nagyon szeretem és tudnék ezeken változtatni érzem, mert ha belegondol az ember h ilyen kis hibákon múlik vmi...a baj csak az, h nem 1-szer 2szer volt már h ez miatt akart szakítani, és volt h kb 2 hétig minden oké, aztán volt 1-2 hibám és nem is szólt, inkább rám hagyta...igazéból akkor nem is tűnt ilyen keménynek, mint most, mert semmivel sem tudtam rá ma hatni, most is nélkülem elment buliba, mondjuk a családjával, ahova én már nem fértem volna be(nem tudom h ez mennyire igaz)

Szerintem holnap találkozunk, mert ma ráírtam msnen azt h találkozzunk és azt írta h ma nem..


Kérlek segítsetek!!!Nagyon elszánt vagyok és meg tudok változni, tudom h ehhez idő is kell meg h lássa, de ha így viselekdik?Nélküle pedig nem bírom ki, annyira sírok egész nap,plusz alig ettem :(


2010. aug. 8. 20:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Betelt nála a pohár,ami igencsak érthető!Eddig mindig vissza tudta könyörögni magad,de most elszántnak tűnik.Azért ez nem csak egy elcseszett este miatt volt,ez a halmozódó problémák nagy robbanása!

Teljesen megértem,hogy elege lett.Önző vagy nagyon.Írtad is,hogy szinte mindig azt néztek a tévében,amit te akarsz.Gyakran sértődsz be mindenen,gondolom ilyenkor neki kell teperni,hogy kiengeszteljen.Részegen égeted a barátai elött és duzzogsz.Szerinted így viselkedik egy felnőtt nő,aki valóban szereti a párját?

Két választásod van:

1.ilyen maradsz és ehhez a stílushoz keresel párt,egy kötél idegzetű pasi személyében

2.változtatsz ezen és nem csak ideig-óráig,de gyökeresen.

Mint már írták a kapcsolatok kompromisszumokból állnak.Az nem megoldás,hogy mindenen besértődsz és ha nem akar veszekedni,akkor neki kell engedni.Ez nem így működik!A piát felejtsd el egy időre,mert rád rossz hatással van,eléred,hogy elviselhetetlen embernek tartsanak ilyenkor.Legyél tekintettel mások érzéseire és életedben egyszer legalább próbáld ki,hogy milyen az,amikor valakinek a kedvében jársz,még akkor is,amikor neked épp máshoz lenne kedved!Nem kell állandóan,de néha nem ártana a saját kényelmeden kívül a másik igényeire is gondolni!

2010. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kössz.Egyébként ez a tv-s dolog nem úgy van h mondja h ezt akarja nézni, én meg elkapcsolom, ő gépezik, én meg tvzek, aztán miokor odajön ő is nézi, de tudom h nem ez a ekdvence meg stb, de ált. nem is tvzünk már utána=)
2010. aug. 9. 11:11
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem fogsz tudni megváltozni,főleg kényszerből. De igen,kényszer. A csávó nem tud téged elviselni,amit én nő létemre is megértek. Szerintem nem sokan vágynak olyan csajra,aki folyton minden sz.arért csak nyavalyog. Túlzásba vitted a hisztit. Jobb lesz így neki is,meg neked is. Szerintem ennyi szakítgatás után már amúgy sem lehet egészséges ez a kapcsolat és most ezt miattad mondom. Mindig benned lesz egy fajta megfelelési vágy és soha nem fogod tudni elengedni magad,csak véget nem érő szenvedés lenne megint vele lenni. Ha meg elengeded magad,jönne megint a hiszti,aminek ugyanez lenne a vége. Előző kapcsolatom nekem is azért ment tönkre,mert meg akartam felelni az akkori páromnak,de nem tudtam,mert olyanokat várt tőlem,amilyen én nem vagyok. Ezért csak rosszabb lett a dolog...most utáljuk egymást.

Szerintem még most hagyjátok abba. Vagyis te. Tudom,hogy nehéz,meg hogy szereted még,de hidd el,egy idő után felszabadító érzés lesz,hogy nem kell megfelelned senkinek. Később meg majd találsz egy olyan pasit,aki elfogad:) Ahogy én is találtam...

Kitartás!

20L

2010. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hiszitek azt h nyavalygós vagyok meg hisztis..ez az 1 alkalom volt h már annyira fájt a lábam h menni nem bírtam és mondtam h most már jó lenne valamerre menni is!Csak nagyon ritkán akadok ki így és nyavalygok, a sértődéseket pedig tudja a barátom is h nem azért csinálom, mert tényleg bajom van, persze van olyan is, ami tényleg rosszul esik, de hama rkibékülünk.
2010. aug. 9. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!