Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után szakított, mit tegyek?

3 év után szakított, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is, köszönöm annak, aki ír, nagyon kétségbe vagyok esve, egész nap csak sírok szinte:(

Szóval, a lényeg az, h sokszor vagyok olyan, hogy besértődöm dolgokon, de sokszor persze csak "hülyeségből", ez nem tetszik neki,persze érthető.Akkor, nem voltam túl társasági lény, inkbáb tvzzünk este, sokszor nem azt amit ő szeret, de persze nem nagyon szólt, nézte ő is,meg nem olyat, ami nem jó.

Tegnap voltunk bulizni, sajnos olyan cipellőben mentem, hogy hólyagos lett a lábam, plusz a körmöm is beszakadt egy helyen, mert rám tapostak, egyszóval nagyon kész voltam, táncolni nem bírtam, így mondta h menjünk haza, és közben h vége...Azért azt hozzá kell tennem, hgy picit ittam, nyavalyogtam neki meg a barátainak h menjünk már, mert 1 órája csak sétáltunk és semmi buli.Ha őiát iszok sokszor vagyok hisztis egyébként.Reggel még mindig ugyanez volt és még ma is...én nagyon szeretem és tudnék ezeken változtatni érzem, mert ha belegondol az ember h ilyen kis hibákon múlik vmi...a baj csak az, h nem 1-szer 2szer volt már h ez miatt akart szakítani, és volt h kb 2 hétig minden oké, aztán volt 1-2 hibám és nem is szólt, inkább rám hagyta...igazéból akkor nem is tűnt ilyen keménynek, mint most, mert semmivel sem tudtam rá ma hatni, most is nélkülem elment buliba, mondjuk a családjával, ahova én már nem fértem volna be(nem tudom h ez mennyire igaz)

Szerintem holnap találkozunk, mert ma ráírtam msnen azt h találkozzunk és azt írta h ma nem..


Kérlek segítsetek!!!Nagyon elszánt vagyok és meg tudok változni, tudom h ehhez idő is kell meg h lássa, de ha így viselekdik?Nélküle pedig nem bírom ki, annyira sírok egész nap,plusz alig ettem :(


2010. aug. 8. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod nem vagy hisztérika.Pepig az írásod csak arról szól.....

Már többször akart szakítani...most meg is tette.

Sírd ki magad, az jót tesz.Fel a fejjel, az idő mindent megold.

2010. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Miért szólna arról az írásom?Tudod, most hagyott el a szerelmem és eléggé szomorú vagyok, ha neked ez hisztérika...:S
2010. aug. 8. 20:52
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Legyen már benned annyi tartás, hogy ha kidobott a srác, akkor nem könyörgöd vissza magadat. Megértem, hogy rossz, én is túl vagyok már egy-két szakításon, deazért nem süllyedtem addig egyszer sem, hogy olyan pasi után szaladgáltam, akitől már kosarat kaptam. Ha meggondolja magát, majd ő megkeres.
2010. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Te más vagy, régen mikor ezt mondta az is fél napig tartott, mert mondta h szeret és ad esélyt, h megváltozzak(persze nem úgy ment h én rögtön eljátszottam)
2010. aug. 8. 21:08
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen vagy és kész. Nem kell megváltoznod, majd jön egy pasi aki passzol hozzád. Ez a mostani nem passzolt (csak három évig) Ne akard feladni önmagad, mégha tényleg úgy tűnik is, hogy kissé hisztériára hajlamos teremtés vagy. De így kerek a világ, fel a fejjel, majd jön egy pasi, aki odavan a hisztériákért. Oks?! Nem kell msn-en lógnod, meg a telód mellett aludni, hátha hív. Nem fog hívni, nem fog keresni, és ez így van jól.
2010. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem hiszem, hogy a hiszti lenne az oka, hisz 3 évig nem bírnám el, ha valaki ilyen lenne.

Nekem is sűrűn előfordul kis nyavalygás, de könnyen meg lehet oldani, nem figyel rám párom és kész. :D Meg had mondjam, majd elmúlik, főleg, ha nem komoly bajom van, pl. migrénes rohamom. Fel a fejjel! :)

2010. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Tévedsz, mert meg akarok változni, magam miatt is, nem csak miatta, ő pedig csak jobb emberré akal engem alakítani.Amúgy mondta, h keresni fog, meg h látja a változást, akkor újra összejövünk..de így nehéz, h nincs mellettem
2010. aug. 8. 21:09
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
többször akart szakítani, most meg véglegesen szakított. nem illetek össze és kész. nem kell erőltetni ami nem megy. ő már régóta érezte hogy ez így neki nem jó, sokszor "adott esélyt" semmi nem változott ezért szakított. keress egy olyan srácot aki inkább otthonülő, csendes, és akkor talán nem lesz gond. azon meg hogy mindenen megsértődsz változtass, mert alkalmazkodni kell, a kapcsolat a kompromisszumokról szól, nem pedig arról, hogy mindig az legyen amit te akarsz.
2010. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Már mondtam h ezek nem olyan megsértődések...egyébként meg nem vagyok az a tipikus otthonülő típus
2010. aug. 8. 21:12
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már csak az utolsó csepp volt nála a pohárban, egy rosszul sikerült (nyavalygós) este miatt senki nem szakít, főleg nem 3 év után.

Keress olyan pasit, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.

2010. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!