Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 év után szakított, mit tegyek?

3 év után szakított, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is, köszönöm annak, aki ír, nagyon kétségbe vagyok esve, egész nap csak sírok szinte:(

Szóval, a lényeg az, h sokszor vagyok olyan, hogy besértődöm dolgokon, de sokszor persze csak "hülyeségből", ez nem tetszik neki,persze érthető.Akkor, nem voltam túl társasági lény, inkbáb tvzzünk este, sokszor nem azt amit ő szeret, de persze nem nagyon szólt, nézte ő is,meg nem olyat, ami nem jó.

Tegnap voltunk bulizni, sajnos olyan cipellőben mentem, hogy hólyagos lett a lábam, plusz a körmöm is beszakadt egy helyen, mert rám tapostak, egyszóval nagyon kész voltam, táncolni nem bírtam, így mondta h menjünk haza, és közben h vége...Azért azt hozzá kell tennem, hgy picit ittam, nyavalyogtam neki meg a barátainak h menjünk már, mert 1 órája csak sétáltunk és semmi buli.Ha őiát iszok sokszor vagyok hisztis egyébként.Reggel még mindig ugyanez volt és még ma is...én nagyon szeretem és tudnék ezeken változtatni érzem, mert ha belegondol az ember h ilyen kis hibákon múlik vmi...a baj csak az, h nem 1-szer 2szer volt már h ez miatt akart szakítani, és volt h kb 2 hétig minden oké, aztán volt 1-2 hibám és nem is szólt, inkább rám hagyta...igazéból akkor nem is tűnt ilyen keménynek, mint most, mert semmivel sem tudtam rá ma hatni, most is nélkülem elment buliba, mondjuk a családjával, ahova én már nem fértem volna be(nem tudom h ez mennyire igaz)

Szerintem holnap találkozunk, mert ma ráírtam msnen azt h találkozzunk és azt írta h ma nem..


Kérlek segítsetek!!!Nagyon elszánt vagyok és meg tudok változni, tudom h ehhez idő is kell meg h lássa, de ha így viselekdik?Nélküle pedig nem bírom ki, annyira sírok egész nap,plusz alig ettem :(


2010. aug. 8. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Utálom az ilyen nőket akik így viselkednek.. már bocs, de megértem a pasidat.


Ne hallgass rám.. mindjárt jönnek a többiek bíztatni :)

2010. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi, h írtál, de mégis miért mondod ezt?Nem vagyok egy hisztéria azért
2010. aug. 8. 20:24
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Velünk is hasonló volt, a teljes story most mindegy, de ha a barátod szeret, és úgy érzi veled akar lenni, akkor úgyis egymásra találtok újra. Ha meg nem, akkor el kell fogadni hogy vége. Tudom ez így elég egyszerűen hangzik, de igaz. Mindketten előnyünkre változtunk a külön töltött 3hónap alatt, a szerelem pedig nem múlt el, így mikor újra találkoztunk nem volt kérdés a folytatás.
2010. aug. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Először is, nyugodj meg!Ha a barátod szeret,biztos hogy fog adni esélyt,ezek nem olyan dolgok,amiken nem lehet változtatni, persze biztos, hogy zavaró,de ennél vannak jóval nagyobb hibák is egy kapcsolatban.Azt javaslom, hogy mozduljatok ki együtt, esetleg séta,piknik.

Szerintem,ha szeret kibékültök,nálunk volt már rosszabb is a helyzet 4 év után,mégis kibékültünk és a besértődéseimen én is könnyen tudtam változtatni:) mondjuk ezt a pasimnak is nehéz volt elhinni,hogy könnyen tudok változtatni ezen :D

Amúgy 3 év hosszú idő, szerintem a barátod eléggé igazságtalan,hogy így közölte ezt mind veled,de az mindenképp jó,hogy elmondta!

Helyedben megmondanám neki, hogy nem olyan irtózatos dolgokat követtél el,másnak már volt rosszabb is,mégis együtt vannak,ha szeret kibékül!Mutasd meg neki, hogy tudsz más lenni, szünetbe meg ne menj bele.

2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
elég papucs ahhoz h újravisszafogadjon, majd írd meg h kuncogjak egyet:D
2010. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
ha már többször akart elhagyni a hisztijeid miatt,akkor azt azért nem írnám a helyedben,hogy nem vagy hisztis,pláne hogy még tűrt is.Itt az egyetlen megoldás,ha meg embereled magad és normálisan viselkedsz.
2010. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Leborulok az előtt a férfi előtt, aki 3 évet kibírt ebből. Már elnézést.
2010. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem azt mondtam h nem vagyok az, de azért nem annyira!És ez a megsértődés is sokszor olyan h ha vki ezen tényleg megsértődik, az eléggé...tehát csak ilyen viccesen szokott lenni.Egyébként ő sem szokta mondnai h menjünk ide v. oda...

tehát ha azért vagyok hisztis mert néha besértődöm így, akkor oké.tegnap meg menni alig tudtam már, nagyon fájt a lábam.

2010. aug. 8. 20:46
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy volt barátom anyukája mondott egy bölcs dolgot: "Csak kis dolgokon veszekszünk, az a baj, hogy a hétköznapok csupa kis dolgokból állnak."

A mai napig eszembe van ez a mondás.

2010. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom miért kell piszkálnotok, eléggé kivan szegény már így is.Ha belegondoltok nem csinált nagy hibát, ki nem lenne pipa,ha fájna a lába és még rá is lépnek.Én is szoktam ilyen besértődést csinálni néha, és viccből, sokszor a pasik nem vágják ezeket az a baj sajnos,ezért biztos én is hisztis lehetek:))
2010. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!