Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatból menekülnék de...

Párkapcsolatból menekülnék de hogyan?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rossz kapcsolatból szabadulnék, de egyedül nem megy. Nincs lehetőségem. Hogy tovább?
2020. okt. 16. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%

Vagy ha tényleg nincs senkid egyáltalán, aki segítsen, akkor saját magadnak kell nagyon nagyon erősnek, óvatosnak és kitartónak lenni!

De egyébként tapasztalat, ilyenkor azért az is segít(ett nekem), akiről nem is gondoltam volna...


Ha fizikailag ver, akkor meg úgyis hatósághoz kell fordulnod. Esetleg pszichológushoz elmehetsz bátorításért.

2020. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10-es köszönöm hogy leírtad a történetedet. És bíztatsz. 😊


Féltem kiírni mert tudom ilyenkor sokan azt írják, gyenge vagy.És hogy nem is akarsz lépni. De aki nincs benne nem tudja..

2020. okt. 16. 17:17
 13/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt gyorsan és precízen kell meglépni. Én úgy csinálnám,hogy szerveznék magamnak valami szállást (szülők,rokon,barátnő,esetleg albi),reggel össze cuccolnék elé állnék,megmondanám,hogy vége,mennék dolgozni és munka után a szállásomra mennék.
2020. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Nane?
2020. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Jó előre tervez el mindent es titokban lepj le!! Hagyj neki egy üzenetet vagy hivd fel, de ne yzemelyesen szakits vele!!!! A lenyeg, hogy terved legyen hova mész, miből stb..
2020. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. okt. 16. 22:54
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Lelépnék, amikor nincsen otthon. Kivennék pár nap szabit, főnökömmel megbeszélném az okát, szállást rendeznék magamnak valahol (most úgyis olcsók a szállodák) reggel eljátszom, hogy melóba megyek, amikor elment az a suttyó, gyorsan haza, összecsomagolok, 1 sor 1 cetlire, hogy elmentél, vége. Aztán pár nap nyugi. Addig szusszansz, átgondolod, felveszed a kapcsolatot nőjogi szervezetekkel. Elsétálsz a rendőrségre, hogy nem érzed magad biztonságban. Megkeresni nem fogják a palidat, de ha a melóhelyedre megy cirkuszolni, akkor harabb kimennek. Ha képbe kerül, az már nem baj.
2020. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlót, mint az előző...


Albérletet lerendezni, szabi és takarodni onnan.


Egyik volt kolléganőmnek volt ilyen bolond a férje.. verte stb bejárt a munkahelyre főnököt és engem is zaklatott a saját házamba!


Kivett egy albit a kolléganőm 8 busszal ment haza két és fél óra ( gyalog 10 percee volt)


Mert a hulye csávó leállt a munkahelyen nézett be mit csinál és követte...megtudta hol lakik és ott is zaklatta éjszaka...


Fuss és kérj segítséget nem játék!!!

2020. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!