Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatból menekülnék de...

Párkapcsolatból menekülnék de hogyan?

Figyelt kérdés
Egy nagyon rossz kapcsolatból szabadulnék, de egyedül nem megy. Nincs lehetőségem. Hogy tovább?
2020. okt. 16. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Miért gondolod hogy egyedül nem megy?
2020. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Miért ne menne? Nem picsogni kell, hanem cselekedni.
2020. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
Kérdés, miért nincs lehetőség talpra állni. Teljesen tőle függesz? Nincs munkahely se, se szülők, rokonok, áltmeneti megoldások?
2020. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

"de egyedül nem megy."

Bántalmaz? Teljes kontroll alatt vagy? Kifejtenéd egy kicsit is?

2020. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs senki. Munkahely van de zaklatna durván.
2020. okt. 16. 16:47
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Ha zaklat akkor fel kell jelenteni.
2020. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
A fizetesed saját számlára. Hívd fel a NaNe egyesületet.
2020. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Te csak panaszkodni akarsz, nem változtatni.
2020. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Nincs a munkahelyeden egy jól megtermett férfi aki elzavarná ha odamegy?
2020. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Erősnek kell lenni. És nem árt ha van egy talpraesett férfi ismerősöd.


Én 2 évig voltam egy ilyen kapcsolatban, de elég hamar kiismertem annyira hogy tudjam ez vele nem fog működni. És annyira is hogy tudjam baromi nehéz lesz szabadulni tőle (ha sikerül egyáltalán). Féltem tőle szakítani!

Úgyhogy sokáig én is csak tengődtem, nem szerettem, szerintem tudta is... aztán, elítélendő, de jött egy új férfi aki viszont teljesen az ellentéte volt és megdobogtatta a szívem, többször látott is minket együtt és látta azt is hogy egyáltalán nem vagyok boldog vele. Szóval elkezdett nekem udvarolni és az hogy vele akartam lenni adta meg azt az utolsó lökést hogy belevágjak, nem volt könnyű! Évekig zaklatott mindenhol! Telefon, e-mail, facebook! Amit csak lehetett meg kellett szüntetnem vagy változtatnom, a házunkhoz is eljárkált jó ideig! Én csak az új párommal mehettem el itthonról, verekedés is volt köztük, amikor az ex végigkövetett engem a városon... szörnyű volt igaz, és féltettem az új párom is, akit megfenyegetett, de aztán 3-4 év után már elmondhatom hogy nagyjából leszállt rólam. Ehhez teljes ignorálás is kellett, soha nem válaszoltam neki sehol, a házunktól a szüleim küldték el.


Egyébként most újra egyedül vagyok, talán tudja is, de már nem jelentkezik hálisten.


Szóval vágj bele, és kérj meg valakit hogy segítsen benne!

2020. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!