Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttök ki fiatok párjával?

Hogy jöttök ki fiatok párjával?

Figyelt kérdés
Miért nem jól? Ha jól, hogyan csináljátok?
2010. aug. 8. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A nagyobbik fiamnak jelenleg új barátnője van, a kisebbik már 3 éve ugyanazzal a lánnyal jár. A nagyobbik fiam előző barátnőjével azért nem jöttem ki, mert zavart az a helyzet, amibe bele akartak kényszeríteni. Nem egyeztem bele, hogy hozzánk költözzön addig, amíg tanulnak és nem képesek a saját lábukon megállni, nem tudják eltartani magukat. A fiam is tanul, a lány is tanult, keresetük nincs, így nem láttam be, miért kell együtt élni az én nyakamon. Ez a helyzet megoldódott. Az új barátnőt még alig ismerem, de helyes, aranyos, nincs vele semmi gondom.

A kisebbik fiam barátnőjével már többször voltunk együtt nyaralni is, kirándulni is. Rendszeresen nálunk alszik, vagy a fiam náluk. Rendes, aranyos, szorgalmas, ügyes. Örülnék, ha Ő lenne majd a menyem, de ebbe nincs beleszólásom.

2010. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem nagyon jövök ki vele.

Roma lány.

Nem szeret főzni, takarítani.Heti 2-3 szor főz.

A fiam takarítja ki a hűtőt.

Nem is folytatom.Nem jövök ki vele.

2010. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az miért baj, hoyg a fiad takarítja ki a hűtőt? És hogy 2-3-szor főz? A fiad főz? és amúgy annak mi köze a kérdéshez, hogy roma?
2010. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért írta a válaszoló, hogy roma lány, mert nekik teljesen más a kultürájuk és a szokásrendszerük, mint nekünk. Aki komolyabban olvasott és foglalkozott a cigányok eredetével, szokásrendszerével, stb. az ebből érti, miért nem örül a válaszoló ennek a barátnőnek. Nálunk pl. elképzelhetetlen lenne, hogy a fiunk egy roma lánnyal állítson haza, de szerintem is nagyon nehéz lenne vele kijönni, mert eleve ŐK nem fogadják be a "gádzsókat", mi viszont nem tudnánk elfogadni az ő értékrendjüket.

A kérdésre válaszolva, én jól kijövök a fiam barátnőjével, igyekszem nem beleszólni semmibe.Két okból vagyok viszonylag könnyű helyzetben, egyrészt az én anyósom nagyon szeret irányítani, sokat szenvedtem tőle, és elhatároztam, nem követem el azokat a hibákat, amit ő. Másrészt van egy családos lányom, és látom, mik azok, amik miatt haragszik az anyósára. Hozzám sokszor odajön a fiam barátnője beszélgetni, időnként "panaszkodik " a fiamra, én meg próbálom békíteni őket.

2010. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én jól kijövök a nagy fiam barátnőjével, kedves, helyes lány. Bár a fiam most jól feladta a leckét, mert megbízott, hogy puhatoljam ki milyen gyűrű tetszik a leányzónak és mekkora a mérete, mert szeretné megkérni a kezét a közös nyaraláson, ami két hét múlva lesz. Halvány gőzöm sincs, hogy fogom úgy előadni, hogy ne legyen túl átlátszó és megmaradjon a meglepetés...
2010. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!