Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttök ki fiatok párjával?

Hogy jöttök ki fiatok párjával?

Figyelt kérdés
Miért nem jól? Ha jól, hogyan csináljátok?
2010. aug. 8. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nos, én a párom anyjával jól kijövök, szeretjük egymást.

Mi nem találkozunk minden nap, csak ritkán. Ha náluk vagyok, pár percet beszélgetünk, aztán megy a dolgára.

Nem akaszkodik ránk, nem telefonálgat folyton minden apó ürüggyel.

A szüleim szoktak nekik küldeni zöldséget, gyümölcsöt (ami a saját kertünkben terem), süteményt vagy virágot.

Nem azért, hogy nyaljuk a se**ét, de általában mindenből sok van, szívesen adunk az ismerőseinknek, barátainknak.

2010. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Én eddig 2 anyósommal voltam nagyon jóba.:D Az egyikkel sokszor találkoztam..:D szerintem tudta,hogy ...járok a fiával.Kedveltük egymást..:)

A másikkal pedig elbeszélgettem.Megtaláltuk a közös témákat.Aztán annak a kapcsolatomnak is vége lett,és most nem tudom még,milyen az anyósom..a leendő..még nem találkoztam vele.

2010. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
őőő kedves 1. és 2. nem ez volt a kérdés.
2010. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen nincs párja,de amikor volt,elég jól kijöttünk,igaz nem túl sokat volt nálunk....
2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Jó barátnők vagyunk.Rendes, illemtudó, és nem mellesleg rajong a fiamért.Együtt járunk szoliba, úszni, vásárolgatni, még az intim dolgokat is megbeszéli velem.Azt hiszik, hogy a húgom.Egyszóval szeretem.
2010. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon nem jövök ki az anyósommal, egy szem kisfia van, lehet, hogy ez is a baj, pedíg már unokát is szültem neki.Nagyon féltékeny, irigyli, hogy szeretjük egymást, ráadásul mi együtt is élünk, nagyon nehéz.Én mindent megteszek, ami tőlem telik, de állandóan puffog, már azért is, ha nem tud fingani.Én tisztelem, mert szült nekem egy embert, akit imádhatok, de ő engem nem, és azt sem , hogy a fia az én párom.Szóval szerintem a legtöbb nőnek elég lenne annyi, ha elfogadná azt a nőt, akit a fia szeret, és tisztelné,amiért a kisfiányk mindent a valaga alá tesz.És, néha egy anyósnak is tudnia kéne befognia sa száját, és tenni a kapcsolatért, nem csak állandóan elvárni.És azért minden anyósnak szem előtt kéne tartania azt a tényt, hogy ha nem jönnek ki jól egymással a menyével, akkor az nem neki, hanem a fiának a legrosszabb!!!!
2010. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 18:34!Megtanítaná anyósomat egy pár dologra?Irigylem, hogy ilyen kapcsolatot ápolnak a menyusával, és azt kívánom, hogy így is maradjon!
2010. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Alexandru84

Hány éves vagy?És az anyósod?Mert szerintem nálunk a kis korkülönbség miatt ilyen jó a viszony.

2010. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, anyósom 48.De ő csak velem ilyen "maradi", mindenki más velem egykorú nővel/lánnyal sokkal közvetlenebb, és megértőbb.Sajnos a barátnőinek is szid a hátam mögött,volt rá példa, hogy visszamondtak ezt-azt.Ráadásul a párom előző nagy szerelmével felvette a kapcsolatot, most olyan puszipajtások, hogy csak na, és ezt hangoztatja is.Azért ez nem 48 éveshez való gondolkodás szerintem, és a másik lány is velem egykorú, nem beszélve arról, hogy ezzel rettenetesen meg is aláz.Ilyen egy jó anyós,vagy én vagyok túl érzékeny?
2010. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a fiam az életem...tehát az a lány aki őt szereti,és boldoggá teszi,csak jó ember lehet..
2010. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!