Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy anyukám nem...

Miért van az hogy anyukám nem enged sehova se el? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom hogy sehova se enged el...Amikor próbálok hízelegni hogy had menjek akkoris azzal szivat hogy akkor jön velem.Én meg azt nem akarom:(Annyi helyes lánybarátom van szeretnék velük randizni meg találkozni stb de tiszta gáz mondani nekem hogy sajnálom nem mehetek.És ha kérdezik hogy miért nem merem elmondani az igazságot,kénytelen vagyok valamit kitalálni...:S Nagyon rossz ez az érzés 18 évesen még az anyám irányít mint valami 10 éves kisfiút...Mit tehetek?
2010. aug. 8. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkoz vele mitt mond,egyszerüen mennyél ahova akarsz.Majd beletörődik.(vagy megvagy otthon bilincselve? :)
2010. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért az nem úgy van...Ha elmegyek csak úgy szó nélkül akkor képes megütni,vagy széttöri a számítógépet és egyebek...Szóval az nem jó ötlet hogy csak úgy menjek el és kész...
2010. aug. 8. 21:05
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is hasonló édesanyám volt (bár csak akkor ütött, ha valami rosszat csináltam, amúgy elég kedves volt mindig :) ). Ha például a tesóm is sokat volt távol, akkor az édeanyám órákig az ablaknál állt, és várta. Én inkább alig mentem el otthonról (persze volt kutyám, akivel sokat szoktam kinn lenni, néha akár 1 órát, meg édesanyám naponta 8 órát dolgozott rendesen, meg azért iskolába is mindig elmentem (kivéve betegen). Vagyis iskolába azért szépen tudtam barátkozni (bár sajna visszahúzódó típus vagyok)).

Bár már édesanyám már 3 és fél éve nem él :( és a kutyámat is nemrég el kellett altatni :( viszont valahogy azóta meg sokat vagyok kinn egyedül vagy néha baráttal.

Hidd el, az édesanyád nagyon szeret téged és nagyon félt (mivel minél többet szeretkezik a férj és a feleség, annál erősebb a kötelék közöttük és minél jobban szoptatja az édesanya a gyerekét, annál jobban kötődik a gyerekéhez és mindkét esetben ugyanaz a folyamat zajlódik le az édesanya agyában - viszont ilyen folyamat nincs az apa és gyereke között!!!)


21/F

2010. aug. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nagyon kötődünk egymáshoz,de akkoris szeretnék mostmár kis magánéletet is élni...Szeretnék találkozni a barátaimmal szeretnék a barátnőmmel lenni,szeretnék akkor vezetni amikor akarok stb...Nem értem hogy mire kell aggódni ennyire?Mégiscsak fiú vagyok és nem támadhat meg senki mert feketeöves küzdősportoló vagyok.Szóval ez nem lehet ok.Egyszerűen azt érzem hogy nekem azt adja vissza amit ő kapott a szüleitől...Őt sem engedték el semerre de egy idő után besokkalt azt elszökött mert volt neki pasija...Csak az a gáz hogy őt nem lehetett mivel visszatartani.Neki nem voltak nagy értékei mint nekem:Komoly számítógép Tv Hifi Stb...Ő meg képes széttörni nem foglalkozik vele h mennyi volt meg h esetleg a saját pénzemből vettem...:S
2010. aug. 9. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!