Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy anyukám nem...

Miért van az hogy anyukám nem enged sehova se el? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom hogy sehova se enged el...Amikor próbálok hízelegni hogy had menjek akkoris azzal szivat hogy akkor jön velem.Én meg azt nem akarom:(Annyi helyes lánybarátom van szeretnék velük randizni meg találkozni stb de tiszta gáz mondani nekem hogy sajnálom nem mehetek.És ha kérdezik hogy miért nem merem elmondani az igazságot,kénytelen vagyok valamit kitalálni...:S Nagyon rossz ez az érzés 18 évesen még az anyám irányít mint valami 10 éves kisfiút...Mit tehetek?
2010. aug. 8. 16:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nem arról van szó hogy nem bízik bennem mert érdekes éjszaka le mer küldeni a boltba hogyha kell neki valami szóval itt nem féltésről van szó.Miért fáj neki hogy már nem vagyok kicsi?:S
2010. aug. 8. 16:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is kérdezd meg,hogy miért csinálja.Aztán keress egy belevaló csajt,beszéld meg vele,hogy anyádat szeretnéd megleckéztetni,tegyetek úgy,mintha randiznátok(vagy randizzatok igaziból),vidd magaddal anyádat,és másszatok egymásra.Azaz szégyentelenül tessék smárolni előtte,minél többet,hogy minél rosszabbul érezze magát.Ha felháborodik,mondd neki,hogy "te akartál jönni!"
2010. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem üljetek le,és mondd el neki,hogy neked ez kellemetlen.Beszéljétek meg a dolgot...Ha meg nem érti meg,akkor nem tudom, hogy mit tehetnél:/

13/L

2010. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Azért,mert attól fél,hogy egyedül marad.
2010. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Ne legyél már ilyen kis szerencsétlen anyuci pici kisfia!Te jó isten!36 évesen is ott fogsz anyád szoknyáján lógni??Könyörgöm,mondd azt neki,hogy haverokkal mész,vagy mondd el az igazságot:neked is kell egy kis csaj társaság(szex,rani..stb.),és mondd neki,hogy nem élhetsz úgy örök életedben,hogy ő pátyolgat,mert akkor tönkreb*ssza az életedet!!És nem leszel így soha a büdös életben sem önálló.ÁLLJ MÁR TALPRA!18 éves vagy!Könyöörgöm!!

Ja és ne nyavalyogj..azt hittem,hogy egy 11-12 éves lány vagy,aki azért nyavalyog,mert az anyukája nem engedi sehova..de mikor kiderült a korod,azt hittem szívinfarktust kapok..EMBER-ÁLLJ A TALPADRA!!!

2010. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ezz jó ötlet;)

Lehet hogy bevetem mert már nagyon nagyon elegem van ebből...Szeretnék kis szabadságot...Most szereztem meg a jogsimat és szeretnék menni vezetgetni is meg stb...Most érted:D...:P

2010. aug. 8. 16:17
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokkolod,garantáltan nem lóg többet a nyakadon,max durcizik kicsit.(Én ajánlottam a sokkterápiát)
2010. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazat adok mindenkinek. :) Azt hiszem hogy itt az idő hogy fellépjek.
2010. aug. 8. 16:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Hajrá,sok sikert!:)
2010. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg,mi volt,légysz.Nagyon kíváncsi vagyok,bocsi.
2010. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!