Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? (többi lennt)

Most mit csináljak? (többi lennt)

Figyelt kérdés

nevelő apám tök furán viselkedk néha,mintha azt akarná csinálni

én már kezdek félni


2010. aug. 8. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "azt"?
2010. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg....ni
2010. aug. 8. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Vegyél karate leckéket...

habár ha úgy nyúlik hozzád akkor rúgd t*kön...mást nem tudok mondani !

2010. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én olyankor,mikor ilyen megnyilvánulásai voltak "apámnak"(aki alkoholista,és nem a vérszerinti apám,hála istennek),akkor arrébb mentem,vagy átmentem egy másik szobába,vagy pedig jól összevesztem vele.És mostmár kerülöm.Sosem történt meg:D:DD:D
2010. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első körben szólj anyádnak,ha nem hisz neked,akkor vegyél egy kést.
2010. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj előbb anyudnak,ha nem hisz neked,akkor jelentsd fel,menj a családsegítőkhöz esetleg.De mindenképpen tegyél valamit sürgősen,mert ez nem játék! Próbálj higgadt maradni,és kerüld azokat a helyzeteket mikor kettesben kell vele maradnod.
2010. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elöbb is csinálta,de anyu pont jókor ért ide,azt mondta szóljak ha még egy újjal hozzám ér
2010. aug. 8. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szólj, ha még egy újjal hozzád ér?Ennyi után is úgy vágnám ki, minta macskát szarni, nem várnék a következő alkalomra.Ha próbálkozik, nyugodtan rúgjál alá olyat, hogy a tökeit a száján köpje ki.Ha meg neki áll feljebb, szólj a rendőrségnek, simán elviszik ilyenért.
2010. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

18:39

Igazad van nagyon is!

2010. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. aug. 9. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!