Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítjátok a férjeteket?

Hogy szólítjátok a férjeteket?

Figyelt kérdés

A keresztnevén?Vagy becézitek?Ez eddig oké, de attól, hogy apa, apuci engem kiráz a hideg.Most is olvastam egy kérdést, és nem tudom eldönteni, hogy kiről van szó, a kérdező apjáról, vagy férjéről.

A fiam hívja az apját apának, de én nem szoktam.Ti?


2010. aug. 8. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Extrém fiatal szülők az mit jelent, hány évesek vagytok ?:)
2010. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A fiunk 17 lesz, én 33, a férjem 35.Így sem hiszik el sokan, hogy mi vagyunk a szülei, hát ha még apáznék, az hogy jönne ki?
2010. aug. 8. 14:00
 13/23 anonim ***** válasza:
Én szivemnek hívom,a keresztnevét nem is használom,csak akkor ha valakinek mesélek róla.Nem szoktam apázni,az a lányunk dolga:-)
2010. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én Kicsimnek hívom a tőlem 20 kilóval nehezebb páromat :)

De ha mérges vagyok, akkor a keresztnevén.

Ez az Apa, Anya dolog egymás közt engem is irritál.Szüleim és nővéremék is így szólítják egymást.

Nálunk is van gyerek, de nem jön a számra hogy így szólítsam a páromat.

2010. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Na az tényleg elég fura lenne nálatok :)))

Tényleg fiatalok vagytok !

Én 25 vagyok, párom 30 iker lányaink vannak és most jönnek a kistesók, de én még így is néha fiatalnak érzem magam :)

2010. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudnám a férjem apunak szólítani. :D Maradnak a szokásos dolgok vagy egyéb kitalált kis aranyosságok. :)
2010. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon gaz apanak , apunak hivni a parunkat...ez olyan,hogy azonosulok a gyerekkel (zoldet kakilTUNK), es a szexi emberre,akivel annakidejen eljen nappal csak AZON jart az eszunk,aki a legszexibb,legokosabb,legjobb pasi a foldon (ezert mentem hozza) mar nem tekintek Ferfikent :-/ ilyen hangzasa van, szamomra.
2010. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Teljesen egyetértek veled, de én a saját közegemben is azt látom, hogy annál a családnál ahol a nő a férjét Apának hívja, teljesen kihalt a romantika. Persze lehet hogy ez máshol nem így van, de én ezt látom.

Én már csak azért sem hívnám a párom Apának-már ha lenne- mert a jelenlegi "kiszemelt" jóval idősebb nálam, és egy kívülállónak enyhénszólva az jönne le, hogy apakomplexusom van, pedig nincs. =)

2010. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
soha nem szabad(na) úgy hívni az ember párját, szerelmét, hogy "apa" meg hasonlók...! nem véletlenül. mi a keresztnevünkön vagy egyéb becézgetésekkel (nyuszkó stb) hívjuk egymást... =)
2010. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

igen ez engem is zavar! De nem is áll rá a szám, hogy így hívjam a férjem. Nekem Nyeszli marad, ez egyedi személyes becézés. Mondjuk én alapvetöen utálok mindenkit a nevén szólítani. A barátnöimnek is mind becenevük van. Szerintem ez azért van, mert én is utálom ha a nevemen szólítanak...

22/L

2010. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!