Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítjátok a férjeteket?

Hogy szólítjátok a férjeteket?

Figyelt kérdés

A keresztnevén?Vagy becézitek?Ez eddig oké, de attól, hogy apa, apuci engem kiráz a hideg.Most is olvastam egy kérdést, és nem tudom eldönteni, hogy kiről van szó, a kérdező apjáról, vagy férjéről.

A fiam hívja az apját apának, de én nem szoktam.Ti?


2010. aug. 8. 13:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Amióta megszületett a nagyobbik fiam, azóta apának hívom, mert a gyereket így tanítottuk a nevekre és rajta maradt. De előtte drágám-nak hívtam :)
2010. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

én is Apának hívom,pedig nincs gyermekünk, a kutyánk a gyermekpótló...

vagy Nyuszi, Nyuli, Nyúl (ha kettesben vagyunk)

amúgy a keresztnevén hívom, azt becézem.

2010. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Mikor kicsi voltam a szüleimet úgy szólítottam, hogy anyi és api. És ők is egymást így hívták. Soha nem hallottam, hogy nevükön szólították volna egymást. Sztem nincs ezzel gond, de én ennek ellenére soha nem hívnám a férjemet apának. Vagy a nevén szólítanám vagy vmi ilyen drágám stb néven.

18/L

2010. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Én Szivi-nek szoktam:-)
2010. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A nevén szólítom, mert Nekem a név az személyes dolog ! Néha drágámnak, de csak akkor, ha dorombolok neki :))

A lányaink apucinak, ez volt a második szavuk , soha nem szólítom a férjem apának, se apucinak .

2010. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Cicámnak vagy Szivemnek szólítom.

Ha mérges vagyok, akkor a teljes nevén (vezetéknév és keresztnév).

20L

2010. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele.Van nekem apám, Őt kell annak hívnom, nem a páromat.Lehet, hogy akik elejétől fogva megszokták azoknak természetes, de mi amúgy is extrém fiatal szülők vagyunk, nálunk közröhej tárgyát képezné a dolog:)
2010. aug. 8. 13:44
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Apa,apuci,nyuszikám,drágám,mikor mi jön a számra.Apázni általában akkor szoktam,ha a fiunk is ott van.
2010. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
a nevén szólítom, és ő is engem.engem is kiráz a hideg,ha valaki a férjét apának hívja,pedig nekünk van gyerekünk
2010. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Zoltánnak,de ha mérges vagyok rá,vagy nagyon jó kedvem van,akkor Majomnak! :D

25/N

2010. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!