Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz ha egy...

Szerintetek is gáz ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem. Szerintem inkább aranyos...meg azért a férfiak is emberek. Mégis ha elkezd sírni valamiért akkor az emberek többsége "fú de gáz vagy, egy férfi nem szokott sírni". Persze az szerintem nem normális ha valaki mindenért sír, még egy nőnél se normális. De a férfiaknak is vannak érzéseik.

Ti hogy vagytok ezzel?

22/L


2010. aug. 8. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj,ha sir a pasi,ha nem minden nap csinálja. szóval ne legyen bőgőmasina.

Apumat 3x láttam sírni eddig - a mamám (apu anyukája) mikor meghalt, mikor szalagavatón egy beszéd volt az apukákhoz (ami nagyon szép és megható volt)-ekkor kijött egy-két könnycsepp a meghatódástól és mikor bejelentettük,h a párom eljegyzett (na jó,ez nem volt sírás,csak megcsillant egy-két könnycsepp) - és engem ez nem zavart,sőt örültem,mert láttam ebből is,hogy mennyire szeret.

2010. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A férfi is sírhat, az olyan megható.. :) de ha sok mindenért sír az már kiábrándító, mert mindig vigasztalni kell.. az én párom is ilyen lett egy idő után és eleinte még vigasztaltam, azután már nagyon untam, h mindenért sírt mint egy kisgyerek.. Ha elkezdett sírni (sajnáltatta magát konkrétan) ezután már nem foglalkoztam vele.. és leszokott róla.. :)
2010. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem elég gáz,ha egy pasi sír ,kivéve,ha azért teszi,mert mondjuk meghalt valakije,de mikor azért kezd el bömbölni egy pasi,hogy mondjuk megbocsáts neki.....na,attól már borsódzik a hátam is.......meg a kapcsolatunkban maradjuk már az eredeti felállásnál,hogy én a vagyok a nő(aki bármikor sírhat),ő meg a FÉRFI.......
2010. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az én párom nem zokog, bőg vagy ilyesmi, de néha látok egy két könnycseppet az arcán, ha valami olyan történik, ami nagyon bántja...

nem gáz. szerintem. nem fogom emiatt lenézni, kiröhögni. inkább így mutassa ki az érzelmeit, mint agresszióval.

2010. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Európában nem elfogadott. Dél-Amerikában még a müsorvezetö is sír a TV-ben, ha vmi megható.
2010. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!