Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz ha egy...

Szerintetek is gáz ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem. Szerintem inkább aranyos...meg azért a férfiak is emberek. Mégis ha elkezd sírni valamiért akkor az emberek többsége "fú de gáz vagy, egy férfi nem szokott sírni". Persze az szerintem nem normális ha valaki mindenért sír, még egy nőnél se normális. De a férfiaknak is vannak érzéseik.

Ti hogy vagytok ezzel?

22/L


2010. aug. 8. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát azért nem mindegy miért sír. Azért a Titanicon ne sírja el magát:D Szóval ennyire ne legyen érzékeny egy férfi.
2010. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem gáz,mert mindenkinek vannak érzései! Persze,az már gáz,ha többet sír mint egy nő.De az érzelem kimutatása soha sem gáz!
2010. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem baj ha sírnak nekik is vannak érzéseik.. Pl Apumat csak akkor láttam sírni amikor meghalt a papám. és soha többet. Jó azért a bambin ne sírja el magát már szerintem.. 17L
2010. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát én sem úgy értettem :D

Én például apukámat egyszer sem láttam sírni.

2010. aug. 8. 10:09
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem gáz, sőt nem is kéne olyan pasi aki sosem sír.
2010. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak azok szerint gáz,akiknek még nem jutott olyan,aki sírt volna értük/miattuk.

Az érzelmek kimutatása szerintem soha nem szégyen.

2010. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz ha sír egy pasi de tényleg nem mindegy hogy min. Nekem anno az exem állandóan ZOKOGOTT hogy fogadjam vissza - na ez gáz volt!!!!
2010. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Hát nem mindegy, hogy miért sír. Amikor megismertem az előző párom, még épp hogy csak egy párnak számítottunk (rövid ideje voltunk csak együtt), amikor az anyja kórházba került. Természetesen elsírta magát, de nem egy olyan igazi "grimaszolós" szájlebiggyedős sírás volt, csak szemkönnyezős. Akkor azt gondoltam, hogy teljesen normális, fél, hogy az anyja meghal. De aztán elkezdődött a rémálom. Mindenért sírt. Volt amikor tök jól szórakouztunk egy kávézóban, (haverok, zene, pia...), amikor egyszercsak az ölembe tette a fejét és elkezdett sírni, hogy "hiányzik az anyukája". Hát mit ne mondjak, eléggé férfiatlan volt. Egy férfi nem görnyed össze egy padon, mint egy embrió és nem kezd el azért sírni, mert hiányzik az anyukája... Aztán azzal folytatódott a sírós történet, hogy akármilyen vita volt köztünk, ő végül mindíg elsírta magát. Sőt, nem is kellett vita, elég volt egy "érzelmesebb" nap, akkor ő biztosan sírt. Nekem ez sok volt...


Nem mondom, hogy egy férfi attól férfi, hogy nem sír, és akelyik férfi sír, az nem is férfi. De köztudott, hogy a nők és a férfiak között az az egyik nagy különbség, hogy a nők inkább érzelmi alapon gonoldokodnak, a férfiak értelmi. Ezért nekem nem fér bele, hogy egy férfi "minden ok nélkül" sírjon.

2010. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

ha azért mert wow-ba kitörölték a kariját akkor igen gáz

ha csaj miatt akkor annyira nem.

2010. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem gáz. Mindenkinek vannak érzései. Nem attól lesz férfi, hogyha nem sír. Ki kell adni a feszkót, és erre egy jó sírás kiváló, sok minden belső feszültséget levezet. Jobb, mintha erőszakos lenne és törne-zúzna.
2010. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!