Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha még...

Mit lehet tenni, ha még mindig zaklatja a volt férje?

Figyelt kérdés
A barátnőm elvált a férjétől miattam, hozta a 3 éves lányát is és most együtt élünk. A volt férj őrültként viselkedik és hívogatja a barátnőmet, valamint olyan levelet címzett nekem, hogy "Meghalsz, te szemét r*banc". A közös gyereküket is a barátnőmnél helyezték el véglegesen, de ez a férjet nem is érdekli, sokkal inkább az, hogy férfiúi büszkeségét eltiporta a barátnőm, amikor hozzám költözött és elvált tőle. Teljes nyugalomban élnénk, ha nem keserítené meg az életünket. Bevallom, kissé félek is tőle, mert beszámíthatatlannak tűnik és én nem tudok vele szembeszállni. Feljelenteni erős lenne? Tartok tőle, hogy ezután még jobban bedilizne. Mit tehetnénk?
2010. aug. 8. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Ejj, és ezt hogy fogjátok megmagyarázni a gyereknek? Anyu miért alszik "másik anyuval"? Mi lesz, ha rátok nyit? Ok, nem az én dolgom, de szerintem inkább apunál kéne legyen a kicsi, mert így nem sűrűn lesz unoka. Nem ítélem el a melegeket, de szerintem gyereket NE neveljenek.

Apukát meg le kell állítani, családsegítő, vagy bármi, bár akkor lehet elviszik a kislányt..

Bocsi, ez a véleményem, nem szeretnék megbántani senkit, nektek sok boldogságot, a picire meg figyelni.

2010. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon semmit nem tehetsz.

Egy rokonom elvált, vank közös gyerek, és ház, mindent mindig a rokonom, fizetett, a férje csak élősködött rajta. Most követeli a ház felét, meg azt a pénzt, amit ő akkor "hazavitt". Megverte a rokonom, félelemben tartja a közös gyereket és pszichiátriai kezelés alatt is áll több okból is, de semmi...

A feljelentés megtörtént, rokonom vesztett, ezután a rendőrség is feljelentette, de akkor is elvesztette rokonom a pert. Már járt minden nőegyletnél, családvédelemnél, de senki nem segít.

Sajna magyarországon amíg vér nem folyik, senki nem tesz semmit, és ez szőrnyű....

Úgyhogy csak kitartást tudok kívánni!

2010. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel és kérjetek felügyelt láthatást. Telefonra, levére ne reagáljatok ha pedig a közeletekbe megy azzonal rendőr, vegyetek kutyát, legen lánc az ajton, néha más útvonalon menyetek munkába....
2010. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tovább zaklat jelentsétek fel. Bár a rendőrség nem nagyon tesz semmit amíg nem kerül tettlegeségre a sor...:/


Nem tudom miért baj az,hogy 2 nő lett szerelmes egymásba.És,hogy ez miért lenne negatív hatással a kicsire.

Gondolom ha a bíróság az édesanyjánál helyezte el akkor az apukánál nem voltak megfelelőek a körülmények. + attól,hogy "2anyukája" van még lehet hetero! ez egy nagy butaság,hogy meleg szülőknek csak meleg gyerekük lehet. ez nem vírus amit elkapnak...

legalább elfogadó ember lesz belőle aki nem b*zizik...

és ha a férfi rosszul bánt a feleségével miért ne hagyhatná el őt a nő egy másik nőért. Ha egy férfiért hagyta volna el akkor az új pasi lenne a hős aki megmenti.De így hogy nő miatt hülye leszbik...

szánalom.

2010. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!