Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha még...

Mit lehet tenni, ha még mindig zaklatja a volt férje?

Figyelt kérdés
A barátnőm elvált a férjétől miattam, hozta a 3 éves lányát is és most együtt élünk. A volt férj őrültként viselkedik és hívogatja a barátnőmet, valamint olyan levelet címzett nekem, hogy "Meghalsz, te szemét r*banc". A közös gyereküket is a barátnőmnél helyezték el véglegesen, de ez a férjet nem is érdekli, sokkal inkább az, hogy férfiúi büszkeségét eltiporta a barátnőm, amikor hozzám költözött és elvált tőle. Teljes nyugalomban élnénk, ha nem keserítené meg az életünket. Bevallom, kissé félek is tőle, mert beszámíthatatlannak tűnik és én nem tudok vele szembeszállni. Feljelenteni erős lenne? Tartok tőle, hogy ezután még jobban bedilizne. Mit tehetnénk?
2010. aug. 8. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Várj, te lány vagy, vagy miért kaptál olyan levelet, hogy "meghalsz, szemét r*banc?"
2010. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen, de nem láttam értelmét leírni, úgyis pocskondiázás lenne a vége.
2010. aug. 8. 00:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig feljelenthetnétek.
2010. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Mióta van több joga egy leszbikusnak, mint a törvényes férjének és a gyereke apjának? Mégha százszor elvált is, akkor is Ő a jogosult, és NEM TE!
2010. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
00:39 vagyok, és most olvastam el figyelmesebben, hogy mit írtál, hallod, a fülem is füstöl: MIATTAD vált el????? És még kérdezed, hogy mit lehet tenni SZERENCSÉTLENNEL? Elvetted tőle a családját!! Ezt nem fogod fel? Szétzúztál egy családot!! És még Te kérsz jogokat? Sürgősen nézz magadba, én azt mondom!!!
2010. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Állj le, nem is ismered a történet hátterét, úgyhogy ne ítélkezz. A barátnőm tudta, mit miért csinál, nem egy szent, tökéletes férjet hagyott ott, hanem egy önző állatot. Nem zúztam szét egy családot, szét volt az már esve előttem is.
2010. aug. 8. 00:52
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Hu de ismeros ez a tortenet...en is ismerek egy ilyen csaladot, de a no ott mar visszament a volt ferjhez. Nem hiszem, hogy leszbikus, ha gyereke van, ferje volt. Fellangolas lehet ez. A helyeben lehet, hogy en is igy reagalnek. Ot is meg lehet erteni. Empatia...majd lenyugszik idovel, de gondolj bele az o helyebe is. Akkor konnyebb lenne elviselned, toleralnod. Te egy hazas not valasztottal, ez is hozzatartozik a "csomaghoz".
2010. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
00:45, te teljesen kettyós vagy. Egy elvált felnőtt nő csak el tudja már dönteni mit akar, nem? qrvára mindegy, hogy leszbi vagy heteró. otthagyta a férjét, gondolom nyomós okokból. Igen, jelentsétek fel! engem is zaklatott egy exem, fel is jelentettem. A legtöbb férfi egy pszichopata b@lfasszá válik ilyenkor, aki nem képes kezelni az érzéseit, és kifordul emberi mivoltából és totál lealázza magát, meg veszélyezteti az embereket.
2010. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
a kérdés nem az volt, hogy a sok nagyokos rögtönzött, házassági tanácsadással lássa el a kérdezőt. Itt a zaklatás a téma, mi közötök van hozzá, hogy ki kit miért hagyott el? röhej...
2010. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon érdemlegesen nem tudok hozzászlni, szokásos: rendőrség, telefonszám csere (ha ott is zaklat), ha tudtok esetleg titokban elköltözni, bár akkor meg abból lenne botrány (gyerekláthatás), jaj szegénykéim.

Azért vigyázzatok, nehogy komolyabb dolgot is tegyen. Nem csodálom, hogy elvált a párod, ez egy őrült hapsi, miért nem lehet belenyugodni a dolgokba? Ezzel mégjobban az utálat felé sodri magát...


Off: aki meg itt ki van akadva, biztos nem lenne baj ha, ha heterok lennének mi? Szánalmas vagy...

2010. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!