Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? Páromat "zaklatja" valaki.

Figyelt kérdés

Néha ismeretlen számról megcsörgeti valaki, nem szól bele, meg semmi csak kinyomja ha felvesszük.Van, hogy hetekig semmi, aztán van, hogy naponta többször is felhívja.Kezd kissé idegesítő lenni a dolog.Tudom az első válasz az lesz, hogy váltson számot.

Igen, de: A telefon előfizetéses, és még nem járt le a 2 éves hűségnyilatkozat, szóval számot váltani nem olyan egyszerű.Nem tudja valaki így mennyibe kerülne a számváltás? Nem túl fényes az anyagi helyzete.T-mobile telefonos ügyfélszolgálatnál meg tudják ezt nekem mondani? Utánajárnék, de ennél több részletet nem tudok a telefonjával kapcsolatban sem.Ő meg valamiért nem akar nekiindulni.


2011. máj. 5. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
jólvanna, abbahagyom
2011. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jajj Köszi :)

Csak utána szeretnék nézni, kérdezni, mielőtt még bárki felháborodna :)

2011. máj. 5. 20:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nem mond semmit a zaklató, akkor nem kell törõdni vele. A màsik pedig hivjàtok fel, gondolom tudjàtok a szàmàt.

Lehet valami ex. is lehet, csak hallani akarja a hangjàt.

2011. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Számváltásnak és az előfizetésnek nincs köze egymáshoz.
2011. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"ismeretlen szám", így írja ki a telefonja, szóval nem tudjuk a számot!

Persze könnyű ezt mondani, hogy nem kell törődni vele, egy idő után így is zavaró.

Én is az exre gyanakszom, de inkább egy ismerősére, aki jó poénnak tartja( öccse vagy valaki).Amúgy nem szokta felvenni párom, csak kb. 2szer, én meg egyszer, szóval a hangját nem igazán hallhatja.

2011. máj. 5. 20:54
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hülyegyerekek szórakoznak... Ha ismeretlen szám hívja ne vegye fel. Egy idő után csak megunja.
2011. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan hogy van ez a t-mobilenál, mert nekem kártyás a telefonom, ezért is szeretnék segítséget kérni, ha valaki tud, kérem írja le részletesen.

Szóval kb.1-1,5 éve lett véve az akkor igencsak drága telefon, ehhez tartozik egy telefonszám.Így még a telefon részleteit is fizeti a havidíjjal.Számot ettől függetlenül akkor lehet váltani, ha minden más marad?

2011. máj. 5. 20:57
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy ki akarnak titeket rabolni, azért hívogatnak, hogy megfigyeljék, mikor vagytok otthon, bár azt inkább vezetékesről szokták, velünk ezt tavaly nyáron csinálták
2011. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát ez már megy lassan fél éve..és még nem unta meg :(
2011. máj. 5. 20:58
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ennek meg nem sok értelmét látom, mert anyukájáéknál lakik, és mindig otthon van valaki, mivel nyugdíjasok.
2011. máj. 5. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!