Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, hogy mikor...

Természetes, hogy mikor felnőnek a gyerekek eltávolodnak tőlünk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Előzőnek :


Mi a fogalomzavar?


Attól, hogy nem mindenki ért veled egyet, még nem kell kiakadni.

Nekem nem gond, hogy nem értesz velem egyet.

Ha azt gondolod, hogy nincs igazam, akkor vagy próbálj meggyőzni, vagy fogadd el a véleményem, de te inkább elmenekülsz megsértődve.

Te tudod.


Lehet, hogy intelligensebbnek érzed magad, de csak érzed.

2010. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

na jó, utoljára írok neked, de csak azért hogy ne gondold hogy elmenekültem. aztán befejezem, mert nem hiszem hogy a kérdező örül annak, ha itt vitázunk.


szóval. attól hogy mondjuk neked nem olyan családod volt, akivel szívesen tartanád a kapcsolatot, azt gondolod hogy ez természetellenes dolog? nem, attól még természetes.

ez a fogalomzavar. ebből a szempontból nincs ebben a témában olyan lehetőség, hogy attól függ, ki milyen családba született.

nézd objektíven a dolgokat. az, hogy a szülő-gyerek nem távolodik el, az nem természetellenes, tehát természetes.

ha ebből sem érted meg, akkor itt nagyobb bajok vannak.

és miután ezt -remélhetőleg- sikerült tisztáznom, én itt befejeztem, akármit is írsz.

2010. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Előző :


Fogalmad sincs arról, hogy miről beszéltem.

2010. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ne vitázzátok már,,nem azért indítottam ezt a topicot!


Nekem a lányaim voltak az életem csak nekik éltem a házasságom is addig tartott míg ők nem nőttek fel,,,elváltam az apjuktól,,de mégis 1 megosztott családi házban élünk mindannyian,,miattuk,,,ezért nem költöztem el tőlük,,,talán ezért is érint ennyire érzékenyen ez az eltávolodás:(

2010. aug. 8. 15:48
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ennek semmi köze az "eltávolodáshoz".

Ennek kizárólag hozzád van köze. Te titkon a lányaidtól vártad, hogy tegyenek boldoggá, ha már a házasságodtól ezt nem kaptad meg, és ezért meglehetősen érzékenyen érintett, hogy elmenetek a gyerekeid.

Ez ennyi. Nem szól se többről, sem másról.

2010. aug. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!