Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, hogy mikor...

Természetes, hogy mikor felnőnek a gyerekek eltávolodnak tőlünk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18:32 vagyok. Te mindig is az anyja maradsz.!! Mindig szükség lesz rád.. Ne érezd úgy hogy eltávolodik tőled.! Próbálj minél többet beszélni velük és mondd el az érzéseidet.!!
2010. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Természetes. Már lesz saját élete, azzal kell küzdenie, foglalkoznia. Persze ez család függő, de nem lesz az, mint amikor egy fedél alatt éltetek.
2010. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

Ez kizárólag a nevelésen múlik.

Ha valakit családcentrikusnak nevelnek az még New York - ból is felhívna mindennap, aki viszont nem ilyen mentalitású, az meg még a szomszéd utcából is csak szökőévenként keresne meg.

2010. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez van ha valakinek csak a gyerek az élete? Te nem azért küzdöttél hogy egyszer ne legyen rád szükségük? Akkor most mi a baj? Nem várhatod hogy imádjanak mint egy kisbaba. Teljesen természetes hogy mástmár nem te vagy az első.
2010. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Én 25 éves lány vagyok, Madrid-London-Budapest között ingázom, de nekem természetes, hogy felhívom legalább minden másnap az anyukámat. Az, hogy külföldön élek és felnőttem, még nem jogosít fel arra, hogy eltávolodjam tőle. Ráadásul nagyon boldog vagyok, mikor végre itthon lehetek, mint pl. most is és ilyenkor csomó programot szervezünk együtt. Nekünk mindig is jó volt a kapcsolatunk, nyilván már tudok magamról gondoskodni, de ettől függetlenül mindent megbeszélünk és kikérem a véleményét, mikor olyan helyzetbe kerülök:)
2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

nem természetes.


én soha az életben nem lennék képes eltávolodni a szüleimtől. még ha a világ másik felén vagyok, akkor is nagyon sokat gondolok rájuk, és próbálok minél többet beszélgetni velük telefonon. ha pedig itthon vagyok, akkor sokat járok hozzájuk, hiszen őket szeretem a világon a legjobban, ők adtak életet, és ők neveltek embert belőlem. igyekszem minél több időt velük tölteni.

2010. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnek :


Nyilván mindkettőtöknek jó kapcsolata volt, ill. van a szüleivel. Így az lenne az érdekes, ha az eltávolodás nektek természetes lenne.

Nem mindenkinek volt azonban ilyen családi élete. Vannak akik örülnek annak, ha minél messzebb lehetnek a szüleiktől.

Ott viszont az eltávolodás nemhogy természetes, de még magától értetődő is.

2010. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

08:13

persze, sokan nem megfelelő családban nőnek fel, de attól még a természetes az, ha jó a szülő-gyerek viszony, és nem lép le örökre a gyerek, miután felnevelték.

mégha ritka is, de ennek mindenhol így kéne lennie, szóval ez mondható természetesnek.

2010. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Utolsónak :


Attól, hogy így kéne lennie, még nincs így.

Hogy kinek, mi a természezes, az meg nézőpont kérdése.

2010. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
oké ,ez egyszerű fogalomzavar. annál azért intelligensebbnek érzem magam, minthogy leálljak vitázni. megírtam a véleményem, és pont. gerjessz másokat.
2010. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!