Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem el, hogy vannak...

Nem hiszem el, hogy vannak ilyen "szülők"! Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete megláttam egy kisfiút egyedül kószálni a játszótéren.Odamentem hozzá,és megkérdeztem,hol van az anyukája,és hogy hány éves.4 éves kisfiú,és azt mondta,hogy az anyukája tv-t néz.Azt hittem,nem gondolja komolyan,de másnap megint egyedül kószált.Én igyekszem rá odafigyelni,de mivel nekem sincs mindig időm,nem tudok mindig mellette lenni.A legrosszabb az,hogy egy elég eleven kisfiúról van szó,például felmászik valahová,és leugrik,vagy átfut az úton..Az "anyja" este 8-9kor jön le érte,addig a kisfiú nem eszik semmit,csak ha adnak neki valamit.Nem hiszem,hogy szegények lennének,mert az anyja eléggé sokat foglalkozik a külsejével.Komolyan vannak ilyen szülők??Lehet valamit tenni?Ha ez így megy tovább,valami baja lesz a gyereknek.
2010. aug. 7. 14:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Az a legjobb, ha tényleg felhívod a rendőröket, hogy egyedül mászkál a gyerek. Majd ők intézik a többit.
2010. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem semmi a nő az biztos!! :( Nagyon rendes vagy hogy segiteni probálsz,de nem fog menni
2010. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

Lakótelepen lakunk, és ott is van egy ilyen korú gyerek, akit rendszeresen egyedül engednek le órákra. Kallódik, próbál hozzácsapódni gyerekes társaságokhoz (pl. ha mi megyünk a boltba akkor azonnal lecsap, hogy nem maradunk-e játszani), a szívem facsarodik össze tőle.

Engem is leengedtek kisgyerek koromban egyedül, mint az összes többi gyereket a környéken, de

A, 30 éve volt

B, anya rámlátott az ablakból

Ja, és mostani fejjel azon is szörnyűlködöm.


Első körön felhívnám a rendőröket, hogy egy kisfiú órák óta egyedül flangál a környéken, nem kereste-e náluk már valaki. Ha ez sem megy, gyámhatóság.

2010. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem törődsz a saját dolgoddal?
2010. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert veled ellentétben szorult bele emberség, felelősségérzet, törődés...!
2010. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miért kellett mindenkit lepontozni?Már bánom, hogy válaszoltam.
2010. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!