Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés?

Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Sosem ismertem az apámat.Kiskoromban(kb.4évesen)láttam egyszer,de akkor sse beszéltünk..Kiskoromban ugygondoltam h nem is érdekel meg h ha eddig nem érdekelten akkor hagyjon is békén.De mostanába ugyérzem hogy kár hogy nemismerem(persze lehet h rosz apa lett volna pl alkoholista stb).Mitől lehet hogy ezt érzem?
2010. aug. 6. 22:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

én 16 éves vagyok és tényleg elég szokatlan mert eddig nem is érdekelt mi van vele csak mostanában.

Köszi a kommenteket!:)

2010. aug. 6. 22:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha életkorát tudnán, ( anyukásdtol esetleg ) akkor jobban tudnál lépni, persze 100 VAN OLYAN NÉVBÖL, DE VALAMIT CSAK KI TUDSZ HUZNI ANYÁDBOL MIKORI SZÜLETÉSÜ, FIGYUSZ EGY OLAN KAPCSOLAT AMI 1 ÉJSZAKÁS AKKOR IS MEGMARAD SOK MINDEN FÖLEG HA GYEREK LETT BELÖLE, TEHÁT ANYUKÁD TUTI SOKAT tud, bocs a caps lockért, most vettem észre
2010. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!