Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés?

Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Sosem ismertem az apámat.Kiskoromban(kb.4évesen)láttam egyszer,de akkor sse beszéltünk..Kiskoromban ugygondoltam h nem is érdekel meg h ha eddig nem érdekelten akkor hagyjon is békén.De mostanába ugyérzem hogy kár hogy nemismerem(persze lehet h rosz apa lett volna pl alkoholista stb).Mitől lehet hogy ezt érzem?
2010. aug. 6. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért van, mert nem ismered, és kíváncsi vagy rá. Ez nem bűn, felkeresheted. Lehet, hogy ő is kíváncsi rád. Egy próbát azért megér, nem? Már csak magad megnyugtatására is. ;)
2010. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet mert most érettél meg rá hogy megkeresd, végül is veszteni valod nincs, mert nem nevelt, csak öröm érhet esteleg.... ha meg tényleg rossz dolog jön ki alkoholista stbb.... akkor meg megnyugszik a lelked, hogy te megtettél mindent, és ennyi, elfelejted, vagyis el sem kell.
2010. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, de a nevén kivül nem tudok róla semmit..Fogalmam sincs hol él meg semmi..És szerintem anyukám sem tudja mert én olyan "egyéjszakás"eredménye vagyok.:S
2010. aug. 6. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
VlMIT CSAK TUD ANYUKÁD, A NEVÉT, VAGY MIKOR ZSÜLETETT STB....
2010. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
VALAHOL EL LEHET INDULNI ( EZ LEMARADT )
2010. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 margoz ***** válasza:
Talán az apai szeretett hiánya,anyukádtol kérdezd meg,miért nem jött eddig az apukád,mert ha őt nem érdekelted,akkor ne menj utána mert borzasztó csalodásnak teheted ki magad,ha kéretlenül keresed és nem azt kapod ,amire vágysz.
2010. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha már tudod ezeket el lehet indulni önkormányzati hivatalnál, vagy ha csak iwiw st... én megprobálnám
2010. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szewrintem csalodások ennél jobban nem érik h eddig nem foglalkozott vele az apja, én ugy gondolom, probálkozzon, majd ha rossz dolog sül ki ( eddig sem nevelte és ismerte ) legalább megkönnyebbül hogy meg van de nem érdekli, , ez nem lesz szivhez szolo szerintem mármint ha megtud valamit és igy evsziti még1x el
2010. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen felnőttél... Hasonlón mentem át én is, ugyan én ismertem őt, de évente maximum egyszer, karácsonykor a kapuban adott vmi sz*rt... egy ideig várva vártam a karácsonyokat, aztán "felálzadtam" és mindenkinek mondogattam, sőt úgy is éreztem h erre sincs szükségem, nem hiányzik, nem akarok vele kapcsolatot tartani, és ugy egyáltalán leszarom... aztán egyik karácsonyra kaptam tőle egy plüss kutyát (voltam már vagy 16-17 éves, de mindig szerettem a plüssöket:) ) és rá nem sokkal valaki felhozott vmit, hogy aput hívjam fel már nem is emélékszem mi volt.... Csak azt tudom hogy nagyon kiborultam, és aztán egész este öleltem a kutyust és sírtam (18 évesen, szégyen nem szégyen...)

Azthiszem ott jött ki 18 év apahiánya. aztán úgy gondoltam mire várjak, mit vezsíthetek, keresni fogom. de vhogy nem bírtam, és egyszer utána anyu mondta apunak h kiborultam miatta. nem hitte el, és felhívott hogy beszéljünk. elmentünk, és beszéltünk. Elég züllött alak szegény, de az apám. Azóta 8kb egy éve) egy hónapban legalább egyzser bezsélünk, ez nálunk nagy haladás, és e-mailben tartjuk a kapcsolatot...


ezt most csak azért írtam le, mert úgy látszik hasonló a szituáció, és bár nem írtad hány éves vagy, tanulj a hibámból... keresd fel, és mondd el neki hogyhiányzik neked. Hidd el, én sem gondoltam hogy bármi eredményre vezet, de igen. Próbáld meg megkeresni és beszélj vele... A legrosszabb ami történhet hogy azt mondja nem akar látni...ez a leg radikálisabb. ÉS akkor mi lesz? rossz lesz, nagyon rossz. egy-két honapig is akár, de az életed nem fog változni, és legalább lezártnak tudod, és tudni fogod, te mindent megtettél...

Az érzésed természetes, az apád hiányzik... előbb utóbb minden elvált szülő gyermekénél jelentkezik...

2010. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen iwiwen már énis beirtam de kb 150 embert kiadott..és ezek csak azok akiknek van iwiwük..elég bonyolult ez.:S
2010. aug. 6. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!