Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya vagy Férj? Kinek adjak...

Anya vagy Férj? Kinek adjak igazat?

Figyelt kérdés
A férjem kicsit fura természetü ember,sokat morog,elég fura angolhumora van,(senki nem nevet rajta csak ö:-(..),és sokszor elég hülyeségeket beszél okoskodik még akkor is ha nem ért hozzá,de én ráhagyom.Eleinte sokat mérgesítettem magam hogy fogtam egy ilyen fura figurát,de már megszoktam,és ezeken kívül nagyon jó ember,dolgozik rendesen,eltartja a családot,meg van mindenünk.Van két gyermekünk,és anyukám is velünk él.3 éve vagyunk együtt.A kérdésem az lenne,ti hogy gondoljátok,mikor anyám besértödik,mert a férjem jön a hülye angol humorával,meg jópfáskodik,(csak rosszul sül el:-(...),és akkor jön anyám,Hogy: mennyire utálja,hogy bírod ezt a palit elviselni,mekkora hülye,miért véded??? Mikor veled is hogy beszél?? De utálom!"-ilyeneket beszél és besértödik,bemegy a szobájába és duzzog!Nekem nagyon rossz mert nem akarom anyát bántani,de azt sem akarom hogy a férjemet bántsa! Szerintetek? Kinek mi a véleménye?
2010. aug. 6. 21:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem német se nem angol,brazil.Köszönöm a válaszokat,megoszlanak a vélemények.Hát nem lettem okosabb,én is igy vagyok,hol így,hol úgy gondolom.Jól van majd lesz valahogy.Sziasztok
2010. aug. 7. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!