Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya vagy Férj? Kinek adjak...

Anya vagy Férj? Kinek adjak igazat?

Figyelt kérdés
A férjem kicsit fura természetü ember,sokat morog,elég fura angolhumora van,(senki nem nevet rajta csak ö:-(..),és sokszor elég hülyeségeket beszél okoskodik még akkor is ha nem ért hozzá,de én ráhagyom.Eleinte sokat mérgesítettem magam hogy fogtam egy ilyen fura figurát,de már megszoktam,és ezeken kívül nagyon jó ember,dolgozik rendesen,eltartja a családot,meg van mindenünk.Van két gyermekünk,és anyukám is velünk él.3 éve vagyunk együtt.A kérdésem az lenne,ti hogy gondoljátok,mikor anyám besértödik,mert a férjem jön a hülye angol humorával,meg jópfáskodik,(csak rosszul sül el:-(...),és akkor jön anyám,Hogy: mennyire utálja,hogy bírod ezt a palit elviselni,mekkora hülye,miért véded??? Mikor veled is hogy beszél?? De utálom!"-ilyeneket beszél és besértödik,bemegy a szobájába és duzzog!Nekem nagyon rossz mert nem akarom anyát bántani,de azt sem akarom hogy a férjemet bántsa! Szerintetek? Kinek mi a véleménye?
2010. aug. 6. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel egy dologra figyeltem fel: mindent felsoroltál, hogy a férjed eltart, megvan mindenetek stb... Csak azt nem hogy szereted és Ő viszont szeret Téged.
2010. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen,igen,szeretjük egymást minden rendben.
2010. aug. 6. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád él veletek? Mert akkor elviselhetné már vagy elkerűlhetné a veszekedést mert neki kell alkalmazkodnia.

De jobb volna nem sokszor összeengedni őket s külön élni anyukádtól. Mert te így fogadtad el de az anyádnak ha nem szimpi akkor se kéne már feléd való tisztelet miatt megadni neki a tapintatos halgatást.

2010. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megerösítettél,köszönöm,én is igy gondolom.Csak anyámat "nem rakhatom ki",és azt sem szeretem ha érzi hogy ránk van szorulva....dehát ez van,amugy egész életében ilyen volt,de azért én nagyon szeretem,csak nehéz,mert nem akarom bántani,ha beszólok neki csak sír.Utána meg sajnálom....na....
2010. aug. 6. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam két vállra fektetve, mikor a csajom és faterom között kellett (volna) őrlődnöm. Mi is afféle többgenerációsan élünk, azzal a különbséggel, hogy társasházi jellegűre alakítottuk a házat, úgyhogy nem kakilunk egy vécébe stb, mindenkinek mindene külön van. Mindez ellenére voltak régebben konfliktusok, amikor rajtam huzakodtak. Én meg híresen az igazság bajnoka vagyok és a kinek adjak igazat kérdésre ez a válaszom: MAGAMNAK (Illetve annak, akinek igaza van). Aztán egyik ilyen kutyahuzakodás alkalmával mindegyiknek megmondtam: ők ketten azok az életemben, akik fontosak nekem és szeretem őket, ígyhát aki a szerettemet bántja az engemet bánt, még ha a másik szerettem is. És felkértem őket, hogy a konfliktjaikat egymés között intézzék, mert nem vagyok békebíró sem és mediátor sem. Azóta nyugi van.
2010. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Hosszú távon ez az állapot nem egészséges. Férj-feleség-gyerekek: ez egy kis család. Az anyós ebbe az együttélési formába nem fér bele. Nem csodálom, ha a férjed nem érzi jól magát ebben a helyzetben és a szarkazmusba menekül, hiszen téged vett el, nem az anyóst. Csak meg ne elégelje és nehogy ő tegye fel ezt a kérdést, hogy anya vagy férj.
2010. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok itt az a helyzet,hogy külföldön élek,anyum mindig is velem élt,mióta eljöttünk Magyarországról.Olyan nekem mint a gyerekem.A férjem ezt tudta,tudja,és el is fogadja,nem bánja anyámat,csak néha be-be szól!Ès tudjátok mi a legnagyobb poén?Hogy anya mondja magyarul,az emberem a saját nyelvén,és elvárják hogy még a veszekedést is fordítsam,ugyanis anyám nem beszéli ezt a nyelvet még ennyi idö után sem! Na! Csuda,nem?
2010. aug. 6. 21:50
 8/11 Morcika83 ***** válasza:
De ha Te fordítasz akkor elsumákolhatod elsimíthatod a dolgokat úgy, hogy nem egészen azt adod vissza amit mondtak. :-)
2010. aug. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem, hogy miert annak kellene igazat adni, aki ezt muveli. Nem lenne egyszerubb, ha mondanad a ferjednek, hogy fogja vissza magat, mert nem vicces? Meg te magad sem talalod viccesnek...ez lenne a megoldas. Es az anyukad felnevelt teged, az egy dolog, hogy most a segitsegedre szorul, de tudod, te meg az o segitsegere szorultal sok evig, szoval nehogy mar tehernek eld meg. O semmivel sem alacsonyabb rendu es azt kell helyre tenni, aki a problema okozoja. Jelen esetben a ferjed. Talan valtozna, ha tudna rola, hogy ez problema. Mondtad mar neki? Lehet, hogy o nem veszi eszre magat...amugy a gyerekeknek nem jo, ha nem valtozik, mert lehet, hogy ok atveszik az ironizalasat, es az nagyon limitalni fogja oket a parkeresesben is...
2010. aug. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amugy megkerdezhetem, hogy a ferjed hova valosi? Mert lehet, hogy ott olyanok az emberek...Nemetorszagban, Angliaban van ilyen termeszetuk az embereknek. Azt meg nem nagyon lehet megvaltoztatni.
2010. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!