Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátoknak vagy magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátoknak vagy magamnak adjak igazat? :D

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik, de nem tudom ő hogy gondol, félek ha megkérdezem mindent elcseszek, de van egy másik lány is aki nem igazán az én tipusom, a haverjaim azzal nyüstölnek hogy szedjem fel a bizonyos 2. lányt, most mitcsináljak?
2010. máj. 18. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Még véletlenül se legyenek önálló gondolataid vagy egyéniséged!

Természetesen a haverjaid mondják meg mit tegyél!

GYÖKÉR!

2010. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. a hawerjaid féltékenyek...

2. miért az ö kedvükér akarsz járni 1 csajjal? föleg azzal akit Ök jelöltek ki??

3. Mondmegneki.. nekise lesz jobb ha összevesztek>.<" Meg 2hónappal utána már elis felejtitek:P

2010. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. A csajok szeretik a határozottságot, az meg neked úgysincs.
2010. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem te kell jarj a csajjal nem a haverjaid, szal az mar cska termeszetes h te valasztod ki h kivel jarsz.

Ha nekik jobban tetszik a masik csaj jarjanak ok vele.

De az is lehet h vlmelyiknek a te kiszemelted tetszik es azert probalnak lebeszlni rola.

De te csak hallgass magadra, mert a te eleted es ha tenyleg jo haverok megertik h nem lehet ebbe beleszolasuk.

2010. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ne hallgass másokra ők nem tudják, hogy mi a jó neked

szerintem kerülj kicsit közelebb ahhoz a lányhoz aki neked tetszik, hívd el valahová

2010. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen a saját akaratodat teljesítsd! Sikert neked! :)
2010. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Se magadra se haverjaidra ne halgass, halgassá rám, szedd sunázd meg b1 szer 2 szer azt a csajt amejiket haverjaid mongyák, utána próbáld meg felszedni és sunázni amejiket te akarod, után keress egy harmadik csajt is és sunázzá még
2010. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!