Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok akik annak idején csak...

Azok akik annak idején csak egy gyerket vállaltak, de szerettek volna kettőt, és most már túl idősek mégegyhez, nem bánták meg?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem még pont befért a második gyerkőc. (40 éves vagyok) Igazi kis tündér, komolyan, mint egy földre szállt angyal..Évekig bántam, hogy csak egy gyerkőc született, de vagy a férjem nem akart másikat, vagy én. Aztán egyszercsak egyszerre szerettünk volna, és már kopogott is a drága, mintha "lesben állt" volna valahol :)
2010. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 margoz ***** válasza:
Szerintem ha a családban mindenki szeretné,akkor válald,nekem a két fiam 18.és 12 évesek voltak amikor mondták jó lenne egy kislány én 40évesen vállaltam,a harmadik is fiú lett,annak ellenére hogy nagyok közzé cseppent,egyáltalán nem lett elkényeztetve,sőt sokkal tanulékonyabnak találtam mint a nagyobbakat,arrol nem is szolva hogy a baba tényleg megfiatalit,és mig a nagyok már kifelé kezdtek több idöt tölteni/barátok,barátnők/ a pici ott volt és olyan jo volt ujra babázni,és sokkal könnyebb is volt hisz többen voltak akik segiteni szerettek a baba körül,pl a 18éves fiam sokat vitte a barátnőjével a babakocsival sétálni,és azon szórakoztak hogy megbámulják öket.igaz nekem azért is könnyü volt ,mert nálunk a házimunka nem a nő feladata,hanem mindenkié és ez nekik természetes,Soha nem bántam meg,sőt fáj,hogy még utánna nem szülhettem még./műtét miatt/
2010. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!