Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nagy kajla "férfik"...

Az ilyen nagy kajla "férfik" mért kezdenek ki már a 13 évesekkel is? Felháborító!

Figyelt kérdés
A lányom ma ment el itthonról a barátnőjéhez, én pedig az ablakból figyeltem. A szembe szomszédnál laknak ilyen füves "gyerekek" és itt szoktak bandázni a házuk előtt. Amikor ment el a lányom, az egyik fiú aki olyan 18 körül lehetett odaszólt neki, hogy "Nyaliznám a nyalidat" meg olyanokat mondott neki, hogy "Jól nézel ki, mondtam már? Mehet egy gyors menet?" Már majdnem kirohantam a férjemmel hogy állítsuk le őket, de aztán láttam hogy a lányom gyorsan elbiciklizett. Nagyon megijedtem. Mért van az, hogy az ilyen kisebbeket is már zaklatják? A lányom még csak 13 éves.
2010. aug. 6. 17:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 17 éves fiú írt..Hogy tettszem neki meg minden, de ő nem igy írta , van normális is:D:D:D

13/L

2010. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%

Én a suliban nap, mint nap ezt hallgatom a hülye tiniktől... Borzalmas, lépten nyomon a legtöbb fiú, akit lehetne megb.szna... Szörnyű...

20/L (OKJ-s képzésen vagyok)

2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
78%
én 14 vagyok de nálam próbálkozott egy 32 éves ember is nemrég és mondtam ,hogy 14 vagyok ő meg mondta ,hogy nem baj és mondtam neki ,hogy bocs pedofilokkal nem tárgyalok és otthagytam. nem tom miért mert nem öltözködök ribancosan. és a viselkedésem se olyan... az ilyen emberektől kiakadok nagyon :S
2010. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hazajött a leányzó és azt mondta, hogy beszélni szeretne velem. Elmondta ezeket, kb. könnyes szemmel. Eléggé megijedt :S Megvigasztaltam... De nem lehetünk mindig a háta mögött, mert már nem olyan kicsi. És ezt Ő sem szeretné, megmondta nekem. Egyébként Ő sem öltözködik nagyon kirívóan. Szereti a színes cuccokat, farmert stb... Sose vett még el miniszoknyát, nem sminkeli magát. Igaz már kezd formásodni...
2010. aug. 7. 09:56
 25/26 anonim válasza:
95%

Az én bnőm is 13.Anyjánál nyári munkázik egy boltban a városban.É sott vannak ilyen munkások és azok is cseszegetik h milyen kis szexi vagy...aztán egy nap pár haverommal odamentünk (vipera el volt rejtve táskában) és amikor nem volt ott senki megmondtuk nekik h szét lesznek tépve...ennyi....többet nem volt ilyen...

Az tanácsolom h menjetek oda és rúgjátok le a szájukat...nem a legnyugisabb módja...de az ilyen helyi mű májerek csak ebből értenek...de 13 éves kiscsajnak meg nehogymár ilyeneket magyarázzanak....15/f

2010. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
90%
De komolyan..csak megmutattuk a viperát a tatyóban és csá xD de amúgy azért kezdenek ki vele mert olyan nyomorultak h még a saját korosztályukból egy csajt sem érdekelnek....
2010. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!