Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nagy kajla "férfik"...

Az ilyen nagy kajla "férfik" mért kezdenek ki már a 13 évesekkel is? Felháborító!

Figyelt kérdés
A lányom ma ment el itthonról a barátnőjéhez, én pedig az ablakból figyeltem. A szembe szomszédnál laknak ilyen füves "gyerekek" és itt szoktak bandázni a házuk előtt. Amikor ment el a lányom, az egyik fiú aki olyan 18 körül lehetett odaszólt neki, hogy "Nyaliznám a nyalidat" meg olyanokat mondott neki, hogy "Jól nézel ki, mondtam már? Mehet egy gyors menet?" Már majdnem kirohantam a férjemmel hogy állítsuk le őket, de aztán láttam hogy a lányom gyorsan elbiciklizett. Nagyon megijedtem. Mért van az, hogy az ilyen kisebbeket is már zaklatják? A lányom még csak 13 éves.
2010. aug. 6. 17:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy szerintem nem ijedtek meg a férjedtől, viszont a lányodon fognak bosszút állni.
2010. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon mondtak semmit se, férjem jól lecseszte őket. Tényleg csak ott hebegteg-habogtak ahogy az egyik válaszoló írta. Aztán meg fel volt háborodva az amelyik próbálkozott a lányomnál, hogy hogy meri a férjem leordítani. Egyet be is vágott neki a férjem, de aztán inkább bejött a házba, mert ha megveri akkor meg ő megy a sittre... Egyébként még nem jött hza a leányzó, azt beszéltük hogy 6-ra itthon lesz. Remélem fog nekem majd erről szólni, ha nem akkor meg beszélgetek vele majd...
2010. aug. 6. 17:48
 13/26 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :S Rohanok a rendőrségre ha már csak egy kis beszólásukról megtudok...
2010. aug. 6. 17:50
 14/26 anonim ***** válasza:
9%
Majd jól kiröhög a rendőrség:D
2010. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Megérkezett már a lányod? Beszéltetek?
2010. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért is lehet, mert az ilyen korú lányok már felnőttek akarnak lenni, és úgy is néznek ki sokszor.(ezt most nem a te lányodra mondom, de nagyon gyakori ezt mostanában). Amikor én 13-14 voltam rám se néztek a nagyobb fiúk, nem hogy ilyet mondtak volna....Most meg már ez a korosztály is teljesen felnőttesen néz ki, holott agyilag még nagyon messze vannak tőle. Nálunk pl. a megyei napilap hátsó lapján mindig van "nap szépe" legtöbb esetben 14-17éves lányok, de mindegyik legalább 10évvel többnek néz ki. Festett haj, műköröm, cici ki, miniszoknya, kiló smink.(14évesnek is!!) És természetesen mindegyik modell szeretne lenni. Korcs ez a mai világ, pedig én is még csak 21 éves vagyok.
2010. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretnék provokálni senkit, de az utolsó előtti válaszolóval nem értek egyet: Miért röhögné ki a rendőrség. Az ő szlogenjük (tudtommal) a : "SZOLGÁLUNK ÉS VÉDÜNK". Tehát kötelességük megvédeni (is) az embert. Szóval ha elmész a rendőrségre, biztos, hogy nem fognak kinevetni.
2010. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon szomorú dolog, hogy vannak ilyen férfiak, akik kikezdenek egy 13 éves kislánnyal!

Szörnyű!!!!!

2010. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha a rendőrségre mégy a férjed is megütni a bokáját. Mert garázdaságnak számít, hogy megütötte a gyereket. Nálunk olyan volt, hogy 3 roma neki ment egy srácnak és nem jelentették fel a romákat, mert a gyerek vissza ütött, és garázdaság. Hát könyörgöm, most állta volna, hogy megölik vagy mi? A kérdésedre válaszolva, az ilyen lányok már nőiesek és ideálisak a kancula fiuknak, akik tudják hülyíteni őket. Sok ismerősöm van, akik 20 on felül vannak és 13 éves barátnőik vannak, mert azok, ahogy ők mondják "úgy mozognak ahogy én akarom". Hát... ez elég szomorú :( 20L
2010. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugye jól értem a kérdést?

Nem azt kérdezted, hogy együttérzünk-e, meghogy szörnyűnek találjuk-e. Csak mert sokan erre válaszoltak. (Amúgy igen).


Nem azt kérdezted, hogy mit csináljatok, mert mások pedig erre válaszoltak. Ha mégis ez a kérdés, akkor nem tudom. Rengeteg dolgon múlik. Figyeld, hogy reagál a lányod, hogy alakul a helyzet, és ha szükségesnek látod, akkor lépjetek közbe. Biztos jót tesz, ha látja, hogy szövetségesei vagytok, és szükség esetén megvéditek, de ha saját maga oldja meg a problémát, azaz megtanulja megvédeni magát, abból jön ki a legjobban. Összetett kérdés, a lényeg, hogy figyeljetek oda a lányotokra, de ezt úgyis megteszitek.


A kérdés az volt, hogy miért kezdenek ki vele, miért zaklatják. Erre csak néhány korábbi válaszoló utalt. A válasz sommásan elintézhető azzal is, hogy mert bunkók stb., csak ez elkerüli a lényeget. Arról van szó, hogy egy 13 éves lány bizonyos szempontból már felnőtt. Lelkileg még aligha, és testileg is csak részben, de már gyakran kialakulnak mindazok a dolgok (nőies arc, formás cici és fenék --- ez számít, az teljesen mindegy, hogy használ-e alapozót meg szempillaspirált), amelyek felkeltik a férfiak szexuális érdeklődését, és többnyire ők is elkezdenek érdeklődni a fiúk iránt. Mostantól kezdve ez --- tetszik, nem tetszik --- így lesz, amíg érett korára meg nem szottyad. Olyan probléma ez, amivel meg kell tanulnia együttélni. Lesznek mindig fiúk, akik beszólogatnak, lesznek akik szexuálisan próbálnak közeledni feléjük, és persze az udvarias gesztusokat is meg fogja kapni stb. Van sok kihívás a csinos lányok életében, de talán még mindig jobb dolguk van, mint azoknak, akinél alig fognak próbálkozni a fiúk az egész életük során.

2010. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!