Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nagy kajla "férfik"...

Az ilyen nagy kajla "férfik" mért kezdenek ki már a 13 évesekkel is? Felháborító!

Figyelt kérdés
A lányom ma ment el itthonról a barátnőjéhez, én pedig az ablakból figyeltem. A szembe szomszédnál laknak ilyen füves "gyerekek" és itt szoktak bandázni a házuk előtt. Amikor ment el a lányom, az egyik fiú aki olyan 18 körül lehetett odaszólt neki, hogy "Nyaliznám a nyalidat" meg olyanokat mondott neki, hogy "Jól nézel ki, mondtam már? Mehet egy gyors menet?" Már majdnem kirohantam a férjemmel hogy állítsuk le őket, de aztán láttam hogy a lányom gyorsan elbiciklizett. Nagyon megijedtem. Mért van az, hogy az ilyen kisebbeket is már zaklatják? A lányom még csak 13 éves.
2010. aug. 6. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nálam még szerencsére nem volt ilyen!! Hála Istennek!! De én biztos bevertem volna neki egyett a te helyedben
2010. aug. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyedben leküldtem volna apukát rendet rakni, csakhogy tudják a kis szarosok, mi merre hány méter. nem férfiak ezek, hanem nagypofájú hülye kamaszok, akik élvezik, hogy inzultálhatnak egy kislányt. tettleg zaklatni nem hiszem, hogy fogják. ne félj, egy huszonéves nőnek nem mernének beszólni... utálom én is az ilyen tuskó kölköket. az én gyerekem tisztelni fogja a nőket, az tuti!!!
2010. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A férjem kiment hozzájuk egy kcisit "beszélgetni" utána. Majdnem verekedés lett belőle.
2010. aug. 6. 17:25
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos a mai fiatalok ilyenek.... korombeliek mind meghülyülnek és nem jár máson az eszük, csak a pián,drogokon,bulikon, szexen... és hogy a kisebbeket piszkálják.... Én is csodálom hogy a férjed így "birta" azért én is biztos ott helyben ütöttem volna agyon őket ha az én gyerekemet zaklatják

18L

2010. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Ez gyakori errefelé is... sok az ilyen ember
2010. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
És mit mondtak a kölkök? gondolom majd maguk alá szartak és csak hebegtek-habogtak.. apukának már nem mernének olyat beszólni, mint a kislánynak:D
2010. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha apukának olyat szoltak volna tuti apuka egy jobbossal és egy balossal jol megnyalizta volna őket :DDDD


18L

2010. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom, megijedt a leányzó...a rossz az, hogy ezek alapján vajon egy tinilány fejében milyen kép alakul ki a pasikról?
2010. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt tudom elmondani, ami nálunk van. Szóval, az itteni 13 évesek már 13 éves korukra rég átestek a szüzesség elvesztésén, és elfogyasztottak jó pár pasit. Itt ezek a nagy fiuk azért vannak velük, mert még butuskák és lehet őket hülyíteni. Nem egyszer volt az ismijeim közt is olyan akire rájött a "görcs" és felhívta valamelyik kislányt. Azok persze készségesen adták is magukat. Aztán azzal versenyeztek, hogy 8.ra ki mondhatja el magáról, hogy lefeküdt xy hű de menő fiúval. Mivel ez egy kisváros, vannak azok a menő pasik, akikkel fúú de menő lefeküdni. Ez pár éve megy így nálunk, mikor én még 13-14 voltam eszembe sem jutott még a csók sem, nem hogy más dolgok. 20/L
2010. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Szegény kislány. Nem tudom miért hülyülnek meg ennyire a fiatalok. Mit élveznek azon, hogy a náluk sokkal fiatalabb lányokat zaklatják. Gondolom a többi idióta meg röhögött a társuk beszólásán...
2010. aug. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!