Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki szülei beleszólnak a...

Mindenki szülei beleszólnak a szerelmi életébe 19 évesen? Több lent.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, másfél éve van barátom. A gond az, hogy drága édesanyám még mindig jogot érez arra, hogy megmondja mikor és mennyit vagyok a párommal. Nyári szünet van, szeretünk együtt lenni a barátommal, és mindig azt hallgatom anyámtól hogy sokat vagyunk együtt és ez neki nem tetszik, mert nem tud itthon egyedül lenni/zavarja...mikor mondom hogy dehát nem is itthon vagyunk, hanem a barátoméknál, mindig jön a válasz hogy de nem költöztünk össze, és a felesége se vagyok úgyhogy ne legyünk ennyit együtt.

Szeptembertől úgyis dolgozunk én is és a barátom is, hogy hamarosan össze tudjunk költözni, úgyhogy biztos nem tudunk már ennyit együtt lenni.De anyám ezt nem érti...

Szerintetek ez normális dolog hogy hazudozik bármit, csak ne legyek vele ennyit?? Ti is voltatok így?


2010. aug. 6. 16:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves 21:02-es.

Nem vagyok egy ellenségeskedő típus, anyukával is beszéltem már jópárszor. Ha itthon vagyok, akár a barátommal akár egyedül mindig segítek a háztartásban, van hogy én főzök, de általában takarítani szoktam. Egyszóval akármiben, másban is lehet rám számítani. Kifejezetten lehet érezni hogy azzal van gondja, hogy egyáltalán találkozunk. Pedig elmondása szerint kedveli a páromat..

2010. aug. 6. 21:10
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Oké csajszi. Így mostmár más. Ebben az esetben viszont irigylem anyukádat. Csak nem tudom megérteni. Lehet egyszer meg kellene találnod azt a pillanatot, amikor le lehet ülni vele beszélgetni és higgadtan átdumálni ezt a dolgot. Talán ha emlékeztetnéd az ő fiatal korára. Az akkori érzéseire. Engem ez néha felráz és próbálom megérteni a lányomat. Az igaz, hogy nem lehet összehasonlítani azokat az időket a mostani időkkel. Teljesen mások a mai fiatalok mentalitása és igénye. Biztos vagyok benne egyszer megtalálod a közös hangot édesanyáddal. Sok sikert!
2010. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam már ezt, kérdeztem hogy te nem örültél volna annak ha apuval közelebb laktok egymáshoz, és tudtatok volna nyáriszünetbe ennyit találkozni?stb... de mindig megmagyarázza valamivel..és ma volt is egy szép veszekedésünk ebből, azt mondta soha többet nem szól egy szót se ezért....szóval szerintem most vegyem úgy hogy nem kívánatos személyek vagyunk itthon a barátommal:S dehát ez van.. köszönöm azért a jótanácsodat, és köszönöm a jókívánságokat!:) szerintem te nagyon jó szülő vagy:)
2010. aug. 8. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!