Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki szülei beleszólnak a...

Mindenki szülei beleszólnak a szerelmi életébe 19 évesen? Több lent.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, másfél éve van barátom. A gond az, hogy drága édesanyám még mindig jogot érez arra, hogy megmondja mikor és mennyit vagyok a párommal. Nyári szünet van, szeretünk együtt lenni a barátommal, és mindig azt hallgatom anyámtól hogy sokat vagyunk együtt és ez neki nem tetszik, mert nem tud itthon egyedül lenni/zavarja...mikor mondom hogy dehát nem is itthon vagyunk, hanem a barátoméknál, mindig jön a válasz hogy de nem költöztünk össze, és a felesége se vagyok úgyhogy ne legyünk ennyit együtt.

Szeptembertől úgyis dolgozunk én is és a barátom is, hogy hamarosan össze tudjunk költözni, úgyhogy biztos nem tudunk már ennyit együtt lenni.De anyám ezt nem érti...

Szerintetek ez normális dolog hogy hazudozik bármit, csak ne legyek vele ennyit?? Ti is voltatok így?


2010. aug. 6. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is dettó így van. Én is 19 éves vagyok 1.5 éve vagyunk együtt a Barátommal. Anyu mindig mindent jobban tud mint én, mi hetente 2 alkalommal találkozunk, mert zavarja ha itt van (nem tud nyugodtan pihenni). Pedig külön emeleten vagyunk... Na mindegy, mi már inkább elmegyünk itthonról, akkor meg azt mondja, hogy minek tekergek állandóan :D Nem vagy egyedül hidd el :)
2010. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Néha tényleg zavaró, ha mások jelenlétében nyalja falja egymást egy pár vagy egyáltalán ha sosem lát téged, csak hiányzol neki. Szerintem próbálj kompromisszumot kötni, te kevesebbet vagy vele, ő meg nem szól bele.
2010. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Uncsitesóm még 22 évesen is elkelett hogy számoljon a levegővételével is nem oknélkül él külföldön és csak havonta jön haza.Még most állj a sarkadra ne várd meg mig elő irja h hányszor szeretkezhetsz a barátoddal.

Anyud egyedül van unatkozik,irigy a boldog kapcsolatopdra valószínű sok anya aki látszatkapcslatban él irigy a gyerekei valódi érzelmi kpcsolataira baráti,szerlemi,birtoklási mánia előfurdul az anyáknál ilyenkor keress pasit neki.

2010. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok, párommal lakom, de még mindig beleszólnak. Nekem tök reménytelen a helyzet, mindent rám akar kényszeríteni. Sajnos eleinte még jobban befolyásolható voltam, most már eljutottam odáig, hogy csak néha van lelkiismeret-furdalásom, de akkor is tudom, hogy nekem van igazam. Ha nekik van igazuk inkább nem szólok semmit. Csak rájönnek egyszer, hogy feleslegesen próbálkoznak. :)
2010. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

16:19-es:

Na igen, ugyanez a helyzet, de ha kimerem nyitni a számat, hogy lassan 20 éves vagyok és ne akarja már megmondani kivel töltsem az időmet, akkor felhúzza az orrát és megsértődik....hát komolyan..

2010. aug. 6. 16:59
 6/13 A kérdező kommentje:
16:34-es teljesen igazad van. én a sarkamra akarok állni, de nem hagyja: érzelmileg zsarol. Amúgy van férje, nem élnek külön, és jó is a kapcsolatuk (már amennyire én látom) de tényleg igazad van, 100% hogy féltékeny a kapcsolatomra mert akárhogy, de megpróbálja kimagyarázni hogy épp miért nem akarja hogy találkozzunk. Már én érzem magam mindig kínosan mikor bejelentem hogy most megyek a barátomhoz, vagy hogy ő jön hozzám, egyből elkezdi vágni a pofákat...nehezen lehet idegekkel bírni.
2010. aug. 6. 17:02
 7/13 A kérdező kommentje:

16:38-as NE HAGYD MAGAD!!! remélem egyszer én is eljutok idáig hogy nem lesz lelkiismeret furdalásom az ő hülyesége miatt:D


Sok sikert és kitartást neked!

2010. aug. 6. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Hadd sértődjön meg.
2010. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő: mondasz valamit, de az a baj nem ismered.úgy tud nézni kedves édesanyám hogy a hátadon is felállna a szőr!
2010. aug. 6. 19:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg anyukát is meg kéne hallgatni....Biztos, hogy egy kötelességtudó,felelősségérző lány vagy? Nem lehet, hogy éppen az a baj, hogy szinte CSAK a barátoddal lógsz? Az én lányom is ennyi idős, ugyanezeket a problémákat már átéltük,ő is másképpen értelmezett dolgokat mint én. Nem akarlak megbántani, csak a saját tapasztalataim után mondom.
2010. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!