Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gonoszság az apámtól ez?

Nem gonoszság az apámtól ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szüleim nem élnek együtt, apám sok rosszat tett stb, ettől még beszélek vele, csak nem szoktunk találkozni. Ő olasz, nem is itthon él. Nagyon rossz, mert annak ellenére, hogy tudják, hogy apám olasz, én alig tudok valamit olaszul. Aki iskolában tanulta, már szinte az is jobban beszéli a nyelvet. A lényeg, hogy szerettem volna most nyáron letenni a középfokú nyelvvizsgát belőle, kértem is, hogy segítsen nekem, mégiscsak úgy jobb lenne, ha vele beszélgetnék rengeteget, meg úgyis jön Magyarországra, akkor tud segíteni. Hát azt mondta, hogy jólvan, neki mindegy, majd felhív, hogy valamikor találkozzunk. Aztán nem hívott hónapokig, én irkáltam neki emaileket, de nem válaszolt. Felhívni én nem tudom, mert elég szegények vagyunk és drága a telefonhívás külföldre. Most írt vissza egy emailt, hogy neki nincs kedve segíteni, keressek egy nyelvtanárt. Én úgy ledöbbentem, most ennyire nem képes? Tök gáz, a saját apám olasz és annyira nem képes, hogy segítsen, hogy előrébb jussak a nyelvvel, mikor tudja, hogy jövőre érettségizem is.Nem is érezhetem magam jogosan félig olasznak, mert alig tudok valamit a kultúráról, még ki is röhögnek, hogy nem tudom beszélni a nyelvet folyamatosan. Szerintetek ez nem gonoszság apámtól?

17/f


2010. aug. 6. 13:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azt eddig is tudtam, hogy nem töri magát, hogy találkozzunk, csak mindig mondja, hogy jaj szeretlek fiam és olyankor bedőlök neki:/
2010. aug. 6. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!